Prasideda URM organizuojamas „Vidurvasario sniego susitikimas“

Ketvirtadienį prasideda Užsienio reikalų ministerijos (URM) rengiamas tradicinis užsienio ir saugumo politikos ekspertų susitikimas.

Renginyje bus aptartas euroatlantinės erdvės atsparumo stiprinimas ir demokratinių procesų perspektyvos Baltarusijoje.

Diskusijų dalyviai dalysis įžvalgomis, kaip sustiprinti Vakarų demokratijų atsparumą agresyvėjančių autokratinių režimų akivaizdoje bei kaip padėti Baltarusijos pilietinei visuomenei ir efektyviau paveikti Baltarusijos režimą, pranešė URM.

Nuo 2008 metų tradiciškai sausio antrąją savaitę rengiamas tarptautinis „Sniego susitikimas“ šiemet buvo atidėtas dėl koronaviruso pandemijos, todėl vyksta vasarą ir  organizuojamas virtualioje platformoje.

Dėl šių priežasčių renginys pavadintas „Vidurvasario sniego susitikimu“.

„Autokratiniai režimai nėra amžini ir nepažeidžiami, jie nuolat imasi naujų represijų tam, kad išliktų valdžioje. Tvirtas transatlantinis ryšys ir bendradarbiavimas tarp bendraminčių partnerių yra svarbiausia atrama, atsakant į sisteminės konkurencijos keliamus iššūkius, padedanti išlaikyti mūsų piliečių pasitikėjimą demokratijos veiksmingumu“, – pranešime cituojamas užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Keturioliktajame „Sniego susitikime“ taip pat dalyvaus Estijos, Latvijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai. Iš viso užsiregistravo daugiau nei 100 dalyvių – aukšto rango diplomatai, NATO, Europos Sąjungos ir kitų organizacijų atstovai, parlamentarai, saugumo politikos ekspertai.NAUJAUSI KOMENTARAI

TAM PIEMENĖLIUI - AKIVAIZDI PARANOJA

TAM PIEMENĖLIUI - AKIVAIZDI PARANOJA portretas
Niekas neužmiršo kuo baigėsi Ukrainai, kai tokie, kaip mūsų paranojikai padėjo JAV teroristams įvykdyti valstybės perversmą Ukrainoje. Šiandien nuo to kenčia visa Europos sąjunga. Akivaizdžiai šiandien Ukrainą valdo nacionalistai. Nuo nacionalizmo iki nacizmo tik vienas žingsnis. Tai parodė 1941-1945 metų įvykiai. Kuo tai baigėsi irgi dar gerai atsimename. Ko siekia tas nesubrendęs paranojikas? Greičiau jam Lukašenka iškeltų baudžiamąją bylą dėl perversmo organizavimo Baltarusijoje.

ES ..... LGBT -esnyku

 ES .....  LGBT -esnyku portretas
susirinkimuose NEDALYVAUJU ......

Ką jis ten rūko?

Ką jis ten rūko? portretas
Ar čia Padlionis iš Kolumbijos diplomate sniego parsigabeno?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių