L. Linkevičius darbo pasiūlymų negavo: naujas ministras dirbs įtemptoje situacijoje

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad jį pakeisiančiam naujajam diplomatijos vadovui darbą teks pradėti tarptautinėje bendruomenėje esant įtampai – atsiradus papildomiems pandemijos iššūkiams, krizes patiria daugelis valstybių.

Kalbėdamas apie save patį, L. Linkevičius patikino, kad kol kas neturi darbo pasiūlymų ir, kaip teigė ministras, jis tiesiog susikoncentravęs tęsia savo darbus.

„Užsienio reikalai, taip, kaip gynyba, saugumas turi tęstinumo bruožą. Nemanau, kad čia kas požiūryje keisis iš esmės. Juolab kad prezidentas pagal Konstituciją priima svarbiausius sprendimus užsienio politikoje. Krizės nemažėja, ypač, kas mums rūpi – Rytų flangas. Visose šalyse, kad ir ką paminėtume, yra įtampa“, – antradienį Žinių radijo laidoje „Pozicija“ sakė L. Linkevičius.

Ministras taip pat kalbėjo apie niekaip neišsisprendžiančią situaciją Baltarusijoje, Ukrainoje, padėtį Kalnų Karabache, spaudimą Sakartvelui.

„Situacija Baltarusijoje, kaip matome, visiškai nesisprendžia, yra visiškoje aklavietėje iš valdžios pusės – ne iš žmonių, nes jie nusiteikę labai ryžtingai, tačiau kol kas pokyčių nesimato. Kaip žinoma, toliau tęsiasi ir agresija prieš Ukrainą, spaudimas Sakartvelui nemažėja, karas tarp Azerbaidžano ir Armėnijos. Galima vardinti labai daug. Visi šie konfliktai reikalauja dėmesio ir dalyvavimo“, – akcentavo užsienio reikalų ministras.

Neturiu jokių pasiūlymų ir jokių svarstymų.

Kalbėdamas apie savo paties profesines perspektyvas, L. Linkevičius pabrėžė, kad darbo pasiūlymų, po rinkimų pasikeitus valdžiai, kol kas nesulaukė, tad tiesiog ramiai tęsia darbus.

„Politikoje sunku kažką planuoti, nes būna, kad viskas apsiverčia. Kol kas dirbam savo darbą, o po to matysime. (...) Nei užuominų, nei pasiūlymų. Tiesiog susitelkę dirbame tą patį darbą, kas priklauso, o po to, kai pasikeis situacija, bus kiti variantai. Čia burti dabar nėra prasmės“, – sakė ministras.

„Neturiu jokių pasiūlymų ir jokių svarstymų“, – pridūrė L. Linkevičius.

ELTA primena, kad pirmadienį po rinkimų surengtoje spaudos konferencijoje konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė ir partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigė, kad norėtų matyti visiškai atsinaujinusį Ministrų Kabinetą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pašte

Pašte portretas
pampersų siunta iš Minsko .......... adresato vis neranda

GERAS

GERAS portretas
Nu man jis patinka Neziurint jo praeities

opa.

opa. portretas
Tegul varo i statybas uz 600 euru!
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių