Kultūros ministras S. Kairys sako neplanuojantis atsistatydinti

  • Teksto dydis:

Kultūros ministras Simonas Kairys sako planuojantis tęsti darbus ir neketinantis atsistatydinti, nepaisant prezidento raginimų Vyriausybės vadovei apsispręsti dėl kabineto narių, sukėlusių abejonių dėl išlaidų savivaldoje, atsakomybės.

„Prezidentas reaguoja į aktualijas, tai būtų keista, kad jis nereaguotų. O nepaisant, ar aš dirbsiu, nežinau, dieną, savaitę, mėnesį ar metus, aš tą savo darbą dirbsiu tikrai nuoširdžiai. Jaučiuosi pakankamai tvirtai“, – trečiadienį žurnalistams sakė S. Kairys.

„Neplanuoju“, – pridūrė jis, paklaustas, ar planuoja atsistatydinti.

G. Nausėda antradienį paragino premjerę Ingridą Šimonytę ir pačią Vyriausybę iki NATO Vilniaus viršūnių susitikimo apsispręsti dėl kai kurių Ministrų kabineto narių atsakomybės Seime žlugus iniciatyvai dėl pirmalaikių rinkimų bei premjerei pareiškus, kad dėl jos atsistatydinimo turi apsispręsti konservatorių prezidiumas.

O nepaisant, ar aš dirbsiu, nežinau, dieną, savaitę, mėnesį ar metus, aš tą savo darbą dirbsiu tikrai nuoširdžiai.

Seimas antradienį jau per pirmą balsavimą atmetė siūlymą rugsėjo 10 dieną rengti pirmalaikius Seimo rinkimus. Nutarimo projektą inicijavo Valdančioji Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), argumentuodami būtinybe perkrauti politinę sistemą.

Po Seimo sprendimo I. Šimonytė kalbėjo, jog anksčiau pasisakydama, kad atsistatydins Seime atmetus pirmalaikius rinkimus, leido sau „šiek tiek per daug“ ir sprendimą priims partijos prezidiumas.

Iki šiol premjerė ne kartą akcentavo, kad pirmalaikių rinkimų idėjai nesulaukus palaikymo, planuoja atsistatydinti.

Anot G. Nausėdos, atmesta pirmalaikių rinkimų idėja rodo, jog parlamentas „nusprendė, kad jis nežais pagal tas taisykles, kurias jam buvo mėginama primesti.“ Pasak jo, apsimesti, kad nieko neįvyko neleis Lietuvos rinkėjai, kurie „stebi šitą vaikų darželį.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Žydai visada šiltose vietose sėdi,taigi kol valdžioje savi,niekas jo neiškrapštys.

kas toliau

kas toliau portretas
tai jau baigėsi tas cirkas-"Gabrieliuko šou"

ekonomistas

ekonomistas portretas
Visiems teisybės ieškotojams tapinams lapinams siūlau užsiraukti. Neiėškokite pernykščio sniego- čekiukų pagrindimo.Visi matote, kad kaip tirėtų būti išspręsta ši dilema nėra vieningos nuomonės. Viskas vyko visiems žinant ir neprieštaraujant. Manyčiau jokių grąžinimų neturėtų būti, tik reikėtų gautus pinigus apmikestinti pajamų mokesčio tarifu išreikalauti tai į savivaldybių biudžetus ir tą dalyką užmiršti. Spręskite tik kaip toliau daryti. Kadangi matosi skirtingose savivaldybėse tam buvo skiriama skirtingo dydžio išmokos, nustatant atlygį iki 20 procentų mero atlyginimo, nebūtinai, kai kur gal užtektų ir 5 ar 10 procentų, o gal ir 3 procentų. Manau visiems tiks
VISI KOMENTARAI 22

Galerijos

Daugiau straipsnių