I. Šimonytė teigia, kad A. Belickaitė padarė klaidą: sureagavo ir į prezidento žodžius

Premjerė Ingrida Šimonytė sako kaip teisingą sprendimą vertinanti Agnės Belickaitės pasitraukimą iš „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės korporatyvinių reikalų direktorės pareigų.

„Turint minty, kad ponia Agnė, panašu, pati suprato, kad padarė klaidą, kandidatuodama į šitas pareigas, tai vertinu kaip teisingą sprendimą – sprendimą pasitraukti, o kaip neteisingą sprendimą – sprendimą dalyvauti tokioje atrankoje“, – žurnalistams Seime sakė I. Šimonytė.

„Žmonės, kurie patys gal ir nėra politinių partijų nariai, bet aktyviai dalyvauja ir aktualiai dalyvauja politikų politinėse kampanijose, tai jų dalyvavimas tokiose atrankose klausimų kelia“, – kalbėjo ji.

Anot premjerės, klausimų kelia ir „Lietuvos geležinkelių“ atrankos procedūros, dėl kurių dar bus aiškinamasi.

„Šiandien turiu visą informaciją apie atrankos procesą, iš tos informacijos man kilo tam tikrų klausimų, laukiu į juos atsakymų ir tada galėsiu spręsti“, – sakė I. Šimonytė.

Paklausta apie prezidento Gitano Nausėdos raginimus pasvarstyti apie galimybę atsistatydinti ekonomikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei, premjerė teigė, kad nemažai prezidento komentarų yra „tam tikros rinkiminės kampanijos dalis“.

„Daviau sau naujametinį pažadą minimizuoti komentarus apie tą, ką sako prezidentas ir kuo arčiau bus prezidento rinkimų kampanija, tuo stengsiuosi uoliau to laikytis, nes manau, nemažai komentarų jau yra tam tikros rinkiminės kampanijos dalis“, – sakė premjerė.

Turint minty, kad ponia Agnė, panašu, pati suprato, kad padarė klaidą, kandidatuodama į šitas pareigas, tai vertinu kaip teisingą sprendimą – sprendimą pasitraukti, o kaip neteisingą sprendimą – sprendimą dalyvauti tokioje atrankoje.

„Manau, kad Aušrinės Armonaitės jokio dalyvavimo ir jokio kito ryšio su šita situacija, išskyrus tai, kad ji pažįsta ponią Agnę Belickaitę galbūt artimiau, aš nematu. Neturiu jokios informacijos, kad buvo daroma kokia nors įtaka tiems spendimams“, – kalbėjo I. Šimonytė.

„Nesinorėtų aptarinėti atskirų asmenų, kurie nėra dabar vieši asmenys, bet pabandau įsivaizduoti, kas būtų atsitikę, jei tą atranką būtų laimėjęs kitas viešai žinomas žmogus, tai tuomet turbūt būtume gvildenę, ar čia premjerė kažkaip kažkam davė nurodymą paskirti savo buvusią patarėją komunikacijai (Rasą Jakilaitienę – BNS) „Lietuvos geležinkelių“ komunikacijos vadove, nors neturėjau nei supratimo, kad tokia atranka vyksta, nei kas joje dalyvauja“, – pridūrė ji.

Klausimą dėl galimo nepotizmo šioje istorijoje iškėlė žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Jo žmona R. Jakilaitienė taip pat dalyvavo atrankoje į LTG korporatyvinių reikalų direktorės pareigas.

Po klausimų dėl galimo nepotizmo nauja LTG grupės korporatyvinių reikalų direktore paskirta A. Belickaitė ketvirtadienį pranešė, kad traukiasi iš pareigų.

Trečiadienį apie pasitraukimą iš pareigų pranešė ir jos sutuoktinis – Laisvės partijos valdybos narys bei ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, kuris atmetė kaltinimus nepotizmu ir sutuoktinės protegavimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na ir

Na ir  portretas
premjeriška "logika" ...kad ponia Agnė, panašu, pati suprato, kad padarė klaidą....Juk suprato tada, kai kilo triukšmas ir jai buvo "paaiškinta"....

pašvinkę putino konservatos

pašvinkę putino konservatos portretas
Praėjusią kadenciją dėl kotleto žviegė kaip tikros gyvulių ūkio kiaulės, o dabar ministerijos prikištos visokių jų draugių, "pusseserių" ir žmonų beigi partnerių

Kažin

Kažin portretas
ar tas visas triukšmas kilo ne dėl to, kad į tą postą nepavyko patekti Jakilaitienei?
VISI KOMENTARAI 19

Galerijos

Daugiau straipsnių