I. Šimonytė ragina A. Verygą nenusimesti atsakomybės valdant COVID-19 krizę

Kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė ragina sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą nenusimesti atsakomybės valdant COVID-19 situaciją ir sklandžiai perduoti darbą centro-dešinės valdantiesiems po naujos Vyriausybės suformavimo.

Tai ji portalui 15min.lt teigė reaguodama į ministro viešą kvietimą potencialiam centro-dešiniųjų sveikatos apsaugos ministrui atvykti detaliai susipažinti su situacija.

„Aš šiek tiek santūriau vertinu ministro tą pareiškimą vakarykštį. Man tai atrodo kaip toks bandymas nusimesti jau ir atsakomybę, nors puikiai žinome, kad dar tris savaites beveik dirbs šitas Seimas. Ir šita Vyriausybė bus net ne laikinai einanti pareigas, o funkcionuojanti su pilnais įgaliojimais. Toliau kažkiek laiko Vyriausybė eis laikinai pareigas, todėl, kad būtų suformuota nauja, dar reikės gauti pritarimą, tas užtruks keletą savaičių“, – tvirtino I. Šimonytė.

Politikė pabrėžė, kad iki šiol ministerija opozicijai šykštėjo informacijos apie realią padėtį ir tikisi, kad dabar jos pavyks gauti daugiau.

Man atrodo, ministras vis dar gauna atlyginimą ir jo komanda vis dar gauna atlyginimą ir priedus tam, kad dirbtų savo darbą.

„Man atrodo, ministras vis dar gauna atlyginimą ir jo komanda vis dar gauna atlyginimą ir priedus tam, kad dirbtų savo darbą. Be jokios abejonės, darbo perėmimą reikėtų užtikrinti kaip įmanoma sklandesnį. Bet aš nenorėčiau, kad tokiu būdu būtų bandoma jau dabar pasidalinti atsakomybe su tais, kurie, tiesą sakant, visą paskutinį pusmetį bandė visais būdais išsiaiškinti, o tai kokia yra ta tikroji padėtis ir kas gali atsitikti, jeigu pasikartos scenarijus rudenį“, – sakė ji.

A. Veryga savo feisbuko paskyroje pirmadienį paragino konservatorius ir liberalus „kuo greičiau apsispręsti“ dėl naujojo sveikatos apsaugos ministro.

„Pažadu, kad tam žmogui padėsiu detaliai susipažinti su situacija, supažindinsiu su veikiančiomis institucijomis, štabo veikla, priemonėmis, kad pradėjus darbą nereikėtų nerti kaip į šaltą vandenį ir bandyti susiorientuoti prarandant brangų laiką“, – rašė jis.

Lietuvoje pastarosiomis dienomis sparčiai augant naujų koronaviruso atvejų skaičiui, šalyje užsikrėtimų skaičius pasiekė 145,4 atvejo šimtui tūkstančių gyventojų – pirmadienį pranešta apie 766 užsikrėtusius, per parą mirė du žmonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gerbiamas Veryga !!!

Gerbiamas Veryga !!! portretas
Spyga taukuota o ne pagalba.Nieksai buvo ir liks nieksai jiems svarbiausia prie milijardu prieiti.Nepadekite jiems niekuo valstieciai.I aplikosaugos ministrus Gentvilas taiko kiek metu jo tetusis ir Grubliauskis nemate Grigeo ....???Is kur turtai pas Grubliauski .....????? Su tokiais ponekais ir panelemis jokiu reikalu jokiu pagalbu nieko nepadare jau pucciasi ka Simonyte padare su kubiliumi prisiskolino brangiai ir Snora uzgrobe uz kuri atsakyti reikes!

Kis

Kis portretas
Ka uzruko pasturgalis,o kiek buvo kalama idiotams i makaule,kad viskas per daug grieztai,reikia daugiau laisviu,turekite visas laisves ir pabandykite irodyti,kad jus galite geriau?Nereikia keisti ploksteles.

Diktatūra

Diktatūra portretas
Atsakomybės jau nėra nuo spalio 11 d, visą 2-jų savaičių laikotarpį iki pakartotinių rinkimų dienos vyko suirutė, betvarkė, neveiksnumas, nebuvo imtasi jokių priemonių sustabdyti covid plitimą. Lietuvaičiai dar neišaugo iš vergo. sindromo, jiems būtini griežti draudimai ir suvaržymai, kad liautųsi plebėjiškai lakstinėti po rungtynes, barus, sporto klubus ir pan., kol nėra bizūno, tol nėra sąmoningumo ir drausmės. Nepratę prie demokratijos taisyklių.
VISI KOMENTARAI 32
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių