G. Nausėda viliasi prie bendro stalo susodinti tarpusavy nesutariančias Ukrainą ir Lenkiją

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda viliasi prie bendro stalo susodinti tarpusavyje pastaruoju metu nesutariančias Ukrainą ir Lenkiją.

„Artimiausiu metu palaikysiu, pirmiausia, tiesioginį kontaktą su abiem prezidentais, tą kontaktą nuolatinį, darbinį palaiko mano patarėjai, darysime žingsnius, kad būtų įmanomas tiesiog susėdimas prie bendro stalo ir mėginimas pakalbėti apie reikalus draugiškai, be konfliktų ir situacijos eskalavimo“, – vaizdo komentare iš Los Andželo ketvirtadienį sakė šalies vadovas.

Jis pabrėžė, kad situacija šiuo metu eskaluojasi, todėl svarbu „nebegilinti konflikto, sustoti, padaryti viską, kad grįžtume prie normalaus dialogo“.

Tikiuosi, tą bus įmanoma padaryti, svarbiausia, kad išvengtume konflikto gilėjimo, nes tai yra naudinga tik Kremliui.

„Rinkimai baigsis, grįšime prie tų darbų, kurie šiandien yra patys svarbiausi“, – sakė G. Nausėda, omenyje turėdamas spalį Lenkijoje vyksiančius rinkimus.

Šalies vadovas taip pat teigė konflikto išsprendimo klausimą šiuo metu matantis kaip patį svarbiausią.

„Tikiuosi, tą bus įmanoma padaryti, svarbiausia, kad išvengtume konflikto gilėjimo, nes tai yra naudinga tik Kremliui“, – kalbėjo Lietuvos prezidentas.

Tarp Varšuvos ir Kyjivo pastarosiomis dienomis įsiplieskė konfliktas, nesutariant dėl ukrainietiškų grūdų eksporto. Lenkija taip pat pareiškė, kad nutraukia ginklų tiekimą Kyjivui.

Vis dėlto Varšuva pabrėžia, kad įgyvendins anksčiau pasiektus susitarimus dėl karinės paramos, o sprendimai dėl ginklų tiekimo ateityje dar bus peržiūrėti.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

O kas tu jiems - Tėvas??????

O kas tu jiems - Tėvas?????? portretas
Jie tau nei vienas nei kitas nei broliai nei draugai.Ziurek savo valstybes interesu.

Narcize \\\\\.../////

Narcize  \\\\\...///// portretas
saugok savo stikliašlę ir kailį,nes lanzbirgas ruošiasi nulupti,nors ir laižai tenai,kur "kvepia".

Kęstas

Kęstas portretas
Mūsų valdžiukė irgi nori pasipuikuoti Zelenskio cirko scenoje. Negalima praleisti šio komedijų aktoriaus organizuojamos reklamos. Ji patraukia žmonių dėmesį geriau, negu narkotikų legalizavimas. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)
VISI KOMENTARAI 54

Galerijos

Daugiau straipsnių