G. Nausėda reiškia užuojautą mirus A. Adamkienei: išliks išminties pavyzdys

  • Teksto dydis:

Šalies vadovai reiškia užuojautą prezidentui Valdui Adamkui ir visiems Lietuvos žmonėms dėl buvusios pirmosios ponios Almos Adamkienės mirties.

„Alma Adamkienė buvo nuostabi Lietuvos pirmoji ponia, ne tik puikiai reprezentavusi Lietuvą, mezgusi šiltus asmeninius ryšius su užsienio šalių vadovų antrosiomis pusėmis, bet ir buvusi tikra atrama prezidentui Valdui Adamkui, lydėjusi jį išvykose Lietuvoje ir vizituose užsienyje, buvusi kartu ir gyvenimo kulminacijose, ir sunkiomis akimirkomis“, – pranešime spaudai sakė prezidentas Gitanas Nausėda.

Anot jo, savo žmogiškumu ir nuoširdumu pirmoji ponia A. Adamkienė pelnė visos tautos simpatiją ir meilę, „daugeliui ji ir liko nepranoktu išminties ir elegancijos pavyzdžiu“.

„Lietuva niekada nepamirš ir ponios Almos indėlio keičiant požiūrį į vaikų teises Lietuvoje, jos ypatingo rūpesčio, parodyto Lietuvos regionų vaikams, asmeniškai lankant mokyklas, ligonines, globos namus. Lietuvos atmintyje amžiais liks ponios Almos ištikima parama savo vyrui Valdui, kartais net pasiaukojimas vardan jo gyvenimo misijos, vardan Lietuvos, o jųdviejų pora visada bus kilnių ir šviesių, vienas kitam ir savo šaliai iki galo atsidavusių asmenybių pavyzdys“, – teigė G. Nausėda.

Prezidentas teigia pamenantis V. Adamkaus žodžius, kad visi jo gyvenimo pasiekimai priklauso ir žmonai.

„Šią skaudžią netekties valandą mes su Diana kartu su visa Lietuva jungiame savo liūdesio kupinas širdis su Prezidentu Valdu Adamkumi. Tylioje maldoje prašome šį pasaulį palikusiai poniai Almai amžinosios šviesos ir trokštame dar kartą išreikšti jai padėką už nuostabų ir įkvepiantį gyvenimą“, – sakė G. Nausėda.

Užuojautą dėl A. Adamkienės netekties prezidentui V. Adamkui, artimiesiems ir visiems, branginusiems A. Adamkienę ir jos žmogiškąjį talentą, išreiškė ir prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Atsisveikiname su Alma Adamkiene – šviesia asmenybe, palikusia Lietuvos gyvenime ypatingą pėdsaką. Mūsų atmintyje A. Adamkienė visada išliks greta prezidento Valdo Adamkaus – žmona ir bendražygė, pirmoji Lietuvos ponia, savo laikysena skleidusi aukščiausią vidinę kultūrą, daug jėgų skyrusi labdaringai veiklai“, – užuojautoje teigė D. Grybauskaitė.

A. Adamkienė mirė eidama 97-us metus, pastaruoju metu jos sveikata buvo labai silpna, ji ne kartą gydyta ligoninėje.

Apie A. Adamkienės mirtį sekmadienį pranešė Prezidentūra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ilsekis ramybėje

Ilsekis ramybėje  portretas
Dieve,atleisk Almai nuodėmes ir nuvesk i dangaus karalystę. Amen

bekiaušis bankomatas čmo balotnaja

bekiaušis bankomatas čmo balotnaja portretas
atsasalink man

>>>TAPKINI.......>>>. Neduočiau nė cento už šitokią vertę...

>>>TAPKINI.......>>>. Neduočiau nė cento už šitokią vertę... portretas
Narkotikų persirijai ar puodynę kiaurą turi vietoj normalios galvos...? Na nors čia nerodykit savo VERTĘ
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių