G. Nausėda pasveikino J. Bideną 80-ojo jubiliejaus proga

  • Teksto dydis:

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Prezidentą Joe Bideną 80-mečio proga.

Šalies vadovas J. Bidenui garbingo jubiliejaus proga linkėjo stiprios sveikatos, ryžto ir visokeriopos sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų ir toliau dirbant savo šalies žmonių labui.

„Vertinu jūsų įsitraukimą ir asmeninį pavyzdį, konsoliduojant visapusišką paramą už savo laisvę kovojančiai Ukrainai. JAV lyderystė išsaugant taiką Europoje yra kaip niekada reikalinga. Lietuva pasiryžusi dirbti kartu, stiprinant transatlantinius saitus ir pabrėžiant jų nepakeičiamumą“, – rašoma prezidento sveikinime. 

Prezidentas pabrėžė, kad laukia JAV vadovo atvykstant į kitų metų liepą Vilniuje vyksiantį NATO viršūnių susitikimą.


Šiame straipsnyje: Joe BidenasJAV prezidentas

NAUJAUSI KOMENTARAI

to o

to o portretas
Matai,kai kas jau gėrė šampą,išrinkus jį,o kas įvyko-ničnieko,sakai,vėl lauki..Koks tu juokingas.Turbūt iš nevilties,vargšas,eik į lauką žiema pasidžiaugti.

o

o portretas
idomu kas sveikins Trumpa kai jis griz i savo posta o visos dulkes su visom nuisedom bus isvalytos ... idomu palauksim pamatysim jei iki tol si saika ??===nesugalvos kazko baisaus juk neigiamos emocijos juos uzkrauna

kavenskis

kavenskis portretas
Bidenas turbut vistiek nelabai suprato kad ji sveikina, nelabai suprato ir kas ir is kur cia ji sveikina....
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių