G. Nausėda: Jungtinių Valstijų prezidentas per NATO susitikimą atvyks į Lietuvą

Lietuvoje liepą vyksiančiame NATO viršūnių susitikime be kitų aljanso lyderių lankysis ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas (Džo Bidenas), antradienį patvirtino Prezidentūra.

„Bet kuriuo atveju, Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą Lietuvoje mes pamatysime šiais metais – aš tuo neabejoju, ir tai bus šių metų liepos 11-12 dienomis, kuomet priimsime visus NATO valstybių ir ne tik NATO valstybių, bet ir šalių partnerių lyderius Vilniuje“, – žurnalistams antradienį sakė G. Nausėda.

Jo patarėjas Ridas Jasiulionis BNS vėliau patvirtino, jog vizitų NATO viršūnių susitikime detalės yra derinamos su visomis šalimis, taip pat ir su Jungtinių Valstijų administracija, ir dėl J. Bideno vizito „jokių klausimų nekyla“.

Liepos 11–12 dienomis Vilniuje vyksiančiame viršūnių susitikime tikimasi apie 40 NATO šalių narių ir šalių partnerių delegacijų. Pirminiais duomenimis, renginyje dalyvaus ir delegacijas lydės apie 5 tūkst. žmonių. Toks susitikimas Lietuvoje rengiamas pirmą kartą.NAUJAUSI KOMENTARAI

che

che portretas
vel užvirins kanalizacijų dangčius kaip per bušo vizitą? gal pigiau nausėdai nuvažiuoti i lenkija?

to nereikia...

to nereikia... portretas
O mums reikia, tokių, kuriems nereikia-mažumytė,ir ačiū Dievui

puiku

puiku portretas
Dabar jau teroristė RuZija išprotės..koks bus pavydas...
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių