Etikos sargai: S. Skvernelis ir V . Šapoka nepažeidė Seimo statuto

Premjeras Saulius Skvernelis ir finansų ministras Vilius Šapoka, kurie balandžio 23 d. nenumatytame Seimo plenariniame posėdyje neatsakė į parlamentarų grupės iš anksto pateiktus klausimus, nepažeidė Seimo statuto.

Tai nustatė trečiadienį posėdžiavusi Seimo Etikos ir procedūrų komisija.

Neatvykę į Seimą S. Skvernelis ir V. Šapoka dalyvavo tuo pačiu metu vykusiame iš anksto suplanuotame Vyriausybės COVID-19 sukeltos situacijos valdymo komiteto posėdyje.

Beje, tą pačią dieną, balandžio 23 d., S. Skvernelis ir V. Šapoka nuotoliniu būdu dalyvavo Seimo posėdyje vykusioje Vyriausybės valandoje, kurios metu atsakė į dalį anksčiau jiems pateiktų klausimų.

Už premjerą ir ministrą išteisinančias išvadas, kurių projektą rengė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariai Aušra Papirtienė ir Petras Čimbaras, trečiadienį balsavo visi posėdyje dalyvavę etikos sargai, susilaikė tik konservatorius Kazys Starkevičius.

Jo nuomone, šiuo atveju „premjeras neparodė pagarbos Seimui“.

Balandžio 21 d. Seimo narių grupė, kurioje yra Gabrielius Landsbergis, Audronius Ažubalis, Eugenijus Gentvilas ir kiti, įteikė Seimo posėdžių sekretoriatui raštiškus klausimus, skirtus S. Skverneliui, reikalaudami į juos atsakyti balandžio 23 d. nenumatyto posėdžio metu. Premjerui buvo pateikti klausimai dėl nomenklatūrinio valdžios testavimo, ekonomikos ir inovacijų ministro kandidatūros, dosnių priedų Sveikatos apsaugos ministerijos politinei komandai, gydytojų deklaracijų, Upės gatvės asfaltavimo.

Tarp klausimų, kurie buvo pateikti finansų ministrui Viliui Šapokai, buvo ekonomikos skatinimo planas ir pandemijos sukeltų padarinių mažinimo planas.NAUJAUSI KOMENTARAI

earth king

earth king portretas
visi gerai matome, tikro kreivo veidrodžio konservatoriu grupiu havosus keliamus ir skandalus vėl rezga šapokai skverneliui bet ar mes runkeliai esam ant tiek nieko nesuprantam kad čia yra tiru debylu parinktas fokstrpotas pagal jurgi palaungos jūroj nuskendo mano meilė ir visos dainos gerio nuskandyntos vilniuja, juk ten dabartiniu metu susirinko blata varanti senu kom astanovkes mašina destrukcijos, ir varys oi ilgai kito nieko nelauk pasižiūrėkime kokios pavardes juk nuo senu laiku ten sedinčiu seimo viduri, prie lovio juk nieko neleis tik mes ir mes be jūsų, supraskite kas mums taip nieko nerasit jus, mes aukščiau visko, ramiai, tylos,

...

... portretas
Chm: "... reikalaudami į juos atsakyti balandžio 23 d. nenumatyto posėdžio metu" - o Broileriukui ŠANTAŽUOT Vyriausybę galima, tai jam etiška?.. :/
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių