Dėl mokesčių vengusio Puchovičiaus – konservatorių ir liberalų žingsnis Pereiti į pagrindinį turinį

Dėl mokesčių vengusio Puchovičiaus – konservatorių ir liberalų žingsnis

2025-04-11 16:52

Seimo konservatoriai ir liberalai ragina iš parlamentinio Biudžeto ir finansų komiteto pašalinti „aušrietį“ Robertą Puchovičių.

Dėl mokesčių vengusio Puchovičiaus – konservatorių ir liberalų žingsnis
Dėl mokesčių vengusio Puchovičiaus – konservatorių ir liberalų žingsnis / L. Balandžio / BNS nuotr.

Šio žingsnio jie ėmėsi žiniasklaidai paskelbus, kad Valstybė mokesčių inspekcija (VMI) yra pripažinusi R. Puchovičių vengus mokesčių pardavinėjant brangius kotedžus.

Kreipimąsi į Seimo pirmininką Saulių Skvernelį pasirašė frakcijų seniūnai – Mindaugas Lingė ir Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Atsižvelgiant į tai, kad (...) Biudžeto ir finansų komiteto veiklos kryptys iš esmės yra susijusios su finansinės veiklos priežiūra bei valstybės finansais, o Robertas Puchovičius yra praradęs tiek visuomenės, tiek valstybės pasitikėjimą šiuose klausymuose, prašome jūsų pakeisti Biudžeto ir finansų komiteto sudėtį iš jo sudėties išbraukiant Robertą Puchovičių ir paskiriant kitą pagal kvotą priklausantį asmenį“, – rašoma kreipimesi į parlamento vadovą.

Pagal Seimo statutą, komitetų sudėtį balsavimu tvirtina parlamentas, pokyčius dėl jo sudėties teikia Seimo pirmininkas.

Apie tai, kad R. Puchovičius slėpė mokesčius, nustatyta po 2022 metais VMI atlikto tyrimo. Šią žinią ketvirtadienį pranešė žiniasklaidos platforma „Redakcija“.

Po tyrimo VMI konstatavo, kad R. Puchovičius padarė žalą valstybės biudžetui ir nurodė jam sumokėti 97 tūkst. eurų nedeklaruotų mokesčių, taip pat priskyrė baudas ir priskaičiavo delspinigius.

R. Puchovičius tikina, kad pusę skolos jau sumokėjo, o dar pusę ketina grąžinti išsimokėjimo būdu, be to, dėl VMI sprendimo toliau bylinėjasi.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
kaunietis

Atsirado sazininguoliai konservai ir liberalai. Jie didziausi aferistai Lietuvoje ir dar drista balsa kelti
1
-1
konservatpedofilu ir libersuskiu hunta kersija ,,aušrieciu,, politikams

nes atejus dirbt Puchoviciuj prarado galimybe vogt ir sukt aferas,,... salin uzslaptintus konservatpedofilus ir libersoskes su libersuskiais...
2
-2
Taigi

O, ko geresnio buvo galima tikėtis iš "Nemuno Aušros" , jei pats jų vadas R. Žemaitaitis yra šiurkščiai pažeidęs Konstituciją ir sulaužęs priesaiką.
2
-2
Visi komentarai (4)

Daugiau naujienų