A. Armonaitė: O. Šurajevo elgesys supykdė tuos, kurie patys įžeidinėja kitus

Komiko ir visuomenininko Olego Šurajevo elgesys parlamente labiausiai supykdė tuos Seimo narius, kurie patys įžeidinėja kitus, teigia Laisvės partijos Seimo narė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Seimo kancleris trečiadienį pranešė, jog ji paprašė leidimo O. Šurajevui patekti į parlamentą antradienį, kur šis filmavo jo kritikuojamus parlamentarus, uždavinėjo jiems klausimus ir palydėjo komentarais.

„Olegą Šurajevą į Seimą pasikviečiau ne aš. Jį pasikvietė Agnė Širinskienė. Būtent jos ir grupės Seimo narių klausimuose man, kaip Ekonomikos ir inovacijų ministrei, į kuriuos rimtai turėjau atsakinėti Seimo tribūnoje, dominavo Olego vardas ir pavardė, – feisbuke trečiadienį rašė A. Armonaitė. – Olegas panoro stebėti posėdį, kuriame jo asmeniui skirtas toks dėmesys – jam buvo išrašytas leidimas.“

Šiandien labiausiai įsižeidę žmonės yra tie, kurie nuo ryto iki vakaro ne vienerius metus kolioja ir visokiais vardais vadina kitus – ar Seimo salėje, ar socialiniuose tinkluose.

O. Šurajevas Seime lankėsi A. Armonaitei atsakant į Seimo narių klausimus dėl per Vilniaus knygų mugę pašalintos Sveikatos teisės instituto pandemijos valdymą kritikuojančios knygos reklaminės instaliacijos. Ji buvo pašalinta, kai į „Litexpo“ vadovybę dėl šios instaliacijos bei knygos kreipėsi O. Šurajevas.

A. Armonaitė teigia, jog O. Šurajevas su ja nederino savo veiksmų parlamente ir teigė, kad už jį yra atsakingas pats.

„Ar tai buvo etiškas elgesys? Nemanau. Ar parlamentinis? Irgi ne. Ar man pačiai yra tekę būti tokioje situacijoje, į kurią taip jautriai dabar sureagavo kolegos Seimo nariai, t.y. gauti kamerą į veidą prie sienos ir būti kažkuo pavadintai? Taip, ne kartą“, – rašė parlamentarė.

„Šiandien labiausiai įsižeidę žmonės yra tie, kurie nuo ryto iki vakaro ne vienerius metus kolioja ir visokiais vardais vadina kitus – ar Seimo salėje, ar socialiniuose tinkluose. Ir kai kažkas peržengė ribas jų atžvilgiu, jie tapo labai jautrūs. Ir dar liūdniau, kad ne vienas Seimo narys, paklaustas, kam priklauso Krymas, vakar taip pat negalėjo atsakyti“, – rašė A. Armonaitė.

Vėliau kalbėdama su žurnalistais parlamentarė teigė, jog O. Šurajevo elgesys Seime buvo „Seimo veidrodis“, leidęs daliai parlamentarų, tokių kaip Petras Gražulis, pamatyti, kaip jie kartais atrodo iškoneveikdami kai kurias visuomenės grupes.

„Galiu tik apgailestauti, kad toks elgesys buvo Seime“, – paklausta, ar mato savo atsakomybę, kalbėjo A. Armonaitė.

„Matau tuo požiūriu, kad, matyt, kitą kartą reikia pasišnekėti su žmonėm, kaip parlamente dera elgtis – tokia apimtimi matau“, – pridūrė ji.

Policija pranešė dėl O. Šurajevo elgesio pradėjusi administracinę teiseną, o kanceliarija nusprendė neterminuotai apriboti jam teisę lankytis Seime.NAUJAUSI KOMENTARAI

tadas

tadas portretas
ar as galiu gerbti seima, kuri bet koks valkata gali priserti by...biais? vienareiksmiskai ne.

Pasakyk kas tavo draugai ,ir pasakysiu kas tu esi

Pasakyk kas tavo draugai ,ir pasakysiu kas tu esi portretas
zmones neturintys vertybiu, yra dykyne,vaikinas kogero augo be tevo,nes spinduliuoja neapykanta.

kgbistane nieko naujo

kgbistane nieko naujo portretas
Šurajevas yra Armonaitės veidrodis.
VISI KOMENTARAI 100

Galerijos

Daugiau straipsnių