V. Cololo: miesto žmonės pripratę meluoti vienas kitam

Miesto gyventojai kartais gyvena naujovių burbule. Kaimo atstovai kartais mieliau renkasi savo ūkio darbus, nei domisi molekulinės virtuvės ypatumais. TV3 tautos žaidime "Miestas ar kaimas" laidos vedėjai Vitalijus Cololo ir Gabrielė Martirosianaitė aiškinsis, kurie gi vieni apie kitus žino daugiau.

Nuoširdumas paperka

V.Cololo sako, kad pats yra labiau kaimo, o ne miesto žmogus. "Esu paprastesnis. Miesto žmonės yra rafinuoti, nori būti truputį atviresni. O žmogus, atvažiavęs iš kaimo… Kiek jūs apie mano šeimą žinote? Kiek žurnalistų buvo mano namuose? Niekada taip nebuvo", – purto galvą vienas iš laidos vedėjų.

Jis įsitikinęs – kaimo žmonės turi daugiau vertybių, o miesto žmogus nori viską parodyti – ką turi ir ko neturi, net tai, ką paėmė skolon. "Kaimo žmogus turi tai, ką jis užsidirbo, užsitarnavo, ir tai, kas jam buvo palikta", – pastebi V.Cololo.

Jis taip pat sako, kad kaimo žmogų labai sunku apgauti. "Miesto žmonės pripratę meluoti vienas kitam, o kaimo žmogus nemėgsta būti apgaudinėjamas. Kai kurie miestiečiai net pripratę ir nori būti apgaudinėjami. Aš tikriausiai esu labiau kaimo žmogus – atviras ir tiesmukas, bet kadangi tenka gyventi mieste, esu kartais nutylintis", – šypsosi vyras.

Miesto žmonės pripratę meluoti vienas kitam, o kaimo žmogus nemėgsta būti apgaudinėjamas. Kai kurie miestiečiai net pripratę ir nori būti apgaudinėjami.

Jis prisimena laikus, kai leido dienas Stulgiuose, kaimelyje prie Kryžkalnio, pas savo senelius. "Mano tėvas yra graikas, motina – žemaitė. Dirbau laukuose, runkelius ravėjau, karves melžiau, girdžiau, burokus apipjaustydavau ir daug kitų dalykų dariau. Tai yra geriausi laikai mano gyvenime. Manau, tikras miesto vyras turi mokėti viską, o ne tik lūpas pasidažyti", – neabejoja vaikystėje kaimo ragavęs V.Cololo.

Štai G.Martirosianaitė užaugo Kauno rajone, Akademijos miestelyje, gamtos apsuptyje. "Negirdėjau miesto šurmulio, o ir vasaras praleisdavau pas senelius kaime, tad tikrai žinau daugiau nei tikras miestietis, nors dabar jau skaičiuoju aštuntus metus Vilniuje", – atvirai pasakoja ji.

Grius stereotipai

Abu TV3 televizijoje pasirodysiančios laidos "Miestas ar kaimas" vedėjai žada, kad žiūrovai pirmiausia išvys dalyvių nuoširdumą, atvirumą, pajus tik teigiamas ir šviesias emocijas. G.Martirosianaitė mano, kad grius ir stereotipai apie miesto bei kaimo gyventojus.

"Bus dvi – miesto ir kaimo – komandos, kurios kovos. Manau, žiūrovai nustebs, nes kaimuose gyvena labai daug už miestiečius talentingesnių žmonių: puikių matematikų, muzikantų, dainininkų. Ir miesto žmonės, kurie atrodo labai rafinuoti, mus nustebins tuo, kad puikiai susitvarko su kaimo darbais. Negalima spręsti apie žmogų iš pirmo įspūdžio", – dalinasi pastebėjimais V.Cololo.

Jis pastebi ir kitus akivaizdžius abiejų komandų atstovų skirtumus. "Jūs pamatytumėte, kaip provincijos žmonės, atvykdami į filmavimus ir renginius, pasipuošia. Jiems tai yra šventė. O miesto žmogus gali ateiti su suplyšusiais džinsais, sportiniais bateliais ir sakyti, kad tai yra stilius."

Beprotiškas azartas

V.Cololo sako, kad labiausiai žavisi beprotišku dalyvių azartu ir nuolatiniu mėginimu su šypsena įrodyti, kad yra geresni už priešininkus. "Tos dvi komandos tarpusavyje konkuruoja, bet ši konkurencija yra sveika. Tai nėra dviejų priešininkų susirėmimas. Tai yra tiesiog dviejų skirtingų komandų kova, kai sąžiningai viena komanda nori padėti kitai. Bus linksma, smagu, emocijos natūralios ir sąžiningos", – tikina V.Cololo.

G.Martirosianaitė žavisi komandų ir kraštiečių vienybe: "O nebijojimas iš savęs pasijuokti bei noras pažinti priešininkus – puikios nuotaikos užtaisas."

Tai vis dėlto, kas žino daugiau: miestiečiai apie kaimo žmones ar pastarieji apie miestiečius? V.Cololo išduoda, kad kova – labai įnirtinga. "Galima sakyti, kad iš pradžių bus lygiosios, o toliau – negaliu pasakoti. Labai nustebome."

TV3 televizijos žiūrovai "Miestas ar kaimas" dalyvius patys galės įvertinti jau nuo sausio 8 d.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių