V. Budraitytė atskleidė priežastį, kodėl su vyru Gaudentu nutarė formaliai išsiskirti

Pastarieji metai vienai garsiausių šalies astrologių Vaivai Budraitytei kupini pokyčių. Per koronaviruso pandemiją nuotolinį darbą atradusi ir jį pamėgusi žinoma moteris nutarė šį privalumą išnaudoti ir išpildyti savo ilgametę svajonę –  pagyventi ten, kur šilta. Besibaigiant vasarai Vaiva drauge su vyru Gaudentu Naujoku susikrovė lagaminus ir pakėlė sparnus į Graikiją.

Jau daugiau nei pusę metų svetur gyvenanti astrologė sakė, kad ryžtis išpildyti šią svajonę ją paskatino apėmęs nerimas dėl pasaulį drebinusių įvykių – koronaviruso pandemijos, o vėliau – Rusijos pradėto karo Ukrainoje. Tai stipriai paveikė jos psichologę būseną – ji pajautė depresijai būdingus požymius. „Buvo tik darbas ir lova, lova ir darbas. Tu nenori nieko daryti. Nebuvo nei jėgų nei noro net pas kosmetologę nueiti. Reikėtų pasidažyti, bet ai šiandien apsieisiu”, – dalinosi V. Budraitytė.

 Visiems metams namelio nuoma kainavo vos 3 400 eurų.

Geriausias vaistas, kuris padėjo visas slogias mintis nuginti į šalį, buvo sprendimas palikti Lietuvą ir išvykti kuriam laikui pagyventi į Graikiją. Už šią idėją Vaiva yra dėkinga bičiulei, kuri, matydama nuliūdusią astrologę, pasiūlė pakeisti aplinką. Pradžioje vos mėnesiui į Graikiją su vyru Gaudentu ir anūke Bona išvykusi Vaiva, iškart suprato kad tai ta vieta, kurioje nori praleisti daugiau laiko. Vaivą užbūrė Graikijos gamtos grožis ir kalnų didybė. Likus trims dienoms iki išvykimo paaiškėjo, kad pora galės pasilikti ilgesniam laikui ir išsinuomojo namelį, kuriame gyveno, visiems metams. „Savo rezervaciją atšaukė svečiai, turėję atvykti po mūsų. Visiems metams namelio nuoma kainavo vos 3 400 eurų”.

LNK nuotr. 

Mintys apie tai, kad norėtųsi pakeisti aplinką ir ryžtis iššūkiams Vaivos ir Gaudento mintyse sukosi jau kurį laiką. Dar prieš išvykstant į Graikiją jodu svarstė apie kelionę į Indiją, kur galėtų apsistoti vienuolyne ir pailsėti nuo supančio negatyvo. Dėl to, kad ten galėtų patekti, jie ryžosi netikėtam žingsniui – paprašė juodu formaliai išskirti.

Apie tai, kodėl pradžioje vyras nepritarė minčiai gyventi Graikijoje ir kodėl 21-erius metus sėkmingai drauge gyvenantys sutuoktiniai nusprendė formaliai išsiskirti –  antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK. NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Juokingiausia,kai Gorienė ją kalbino..Mirt iš juoko,kai tokias į laidas pakviečia...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių