Prasideda „Pabandom iš naujo!“ maratonas: šeštadienį pasirodys pusė atrankos dalyvių

Šį šeštadienį nuskambės pirmoji 2023 metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ laida. Pirmojoje iš dviejų atrankos laidų pasirodys 15 dalyvių, iš kurių 10 keliaus į pusfinalį.

Šeštadienio laidoje pasirodys: Aistė Pilvelytė, Joseph June, IL SENSO, W.I (Ieva Lapinskaitė), Multiks, Luknė, Gabrielius Vagelis, Alen Chicco, Rūta Mur, Justin 3 feat. Dj AugustYno, Baiba, Justa Rubežiūtė, NOY, Paulina Paukštaitytė ir Justė Kraujelytė.

Pirmojoje „Pabandom iš naujo!“ laidoje dalyvių pasirodymus komentuos ir vertins LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, kompozitorius Leonas Somovas, dainininkės Giedrė Kilčiauskienė ir Ieva Narkutė.

Siekiant, kad komisijos vertinimai nedarytų įtakos žiūrovų balsavimui, žiūrovai komisijos balsus pamatys tik laidos pabaigoje. Komisija stebės pasirodymus ir juos vertins atskiroje patalpoje, o apibendrintus pastebėjimus pateiks tik per kelis laidos intarpus. Televizijos žiūrovų ir komisijos balsai bus skiriami lygiomis proporcijomis.

Iš atrankinių laidų į pusfinalį keliaus po 10 dalyvių. Kiekviename pusfinalyje pasirodys po 10 atlikėjų ir grupių, o į finalą, vyksiantį vasario 18 d., pateks ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ taip pat varžysis 10 pretendentų.

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galės skambindami iš mobiliojo telefono numerio arba siųsdami trumpąsias žinutes numeriu 1669 (vieno skambučio ar žinutės kaina – 0,60 euro). Iš vieno mobiliojo telefono numerio per vakarą bus galima atiduoti daugiausia 10 balsų. Žiūrovų balsavimo rezultatai taip pat bus skelbiami tik laidos pabaigoje. 

„Eurovizijos“ konkurse, kuris vyks gegužės 9–13 dienomis, susirungs atlikėjai iš 37 šalių. Nors 2022 m. didžiojoje „Eurovizijoje“ nugalėjo Ukrainos atstovai, dėl šalyje vykstančio karo gegužę per atrankas išrinktas Lietuvos atstovas vyks į Jungtinę Karalystę, Liverpulį.

„Pabandom iš naujo!“ – šį šeštadienį, 21 valandą, per LRT televiziją.NAUJAUSI KOMENTARAI

As

As portretas
Ta murmur is kur istrauket,baisu

dainų

dainų portretas
"kabinančių" dainų tai negirdėti, nesvarbu, kas bedainuotų - vyras, moteris ar kažkas tarpinio. Nyku ir tiek.

Gerai atrodo

Gerai atrodo portretas
Masalskis ideges pasitempes ne veltui su drauge buvo lyg Indijoj
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių