O. Pikul: visą gyvenimą įrodinėjau, kad turiu smegenų

 • Teksto dydis:

„Yra galvojančių, kad aš tik grožio salonuose leidžiu laiką. Taip nėra. Labai daug dirbu, todėl man sekasi. Viskas dėl šeimos gerovės“, – sako makiažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul - Jasaitienė

Šią pirmadienio pavakarę 17.30 val. Vidas Bareikis LNK laidoje „VIDO VIDeO“ aiškinsis, ar egzistuoja vyrų ir moterų pasaulis. Laidoje dalyvaus verslininkė, atlikėja O. Pikul – Jasaitienė, Lietuvos mišrių kovos menų kovotoja, Birmos bokso pasaulio čempionė Julija Stoliarenko, olimpietė bėgikė Vaida Žūsinaitė, rankų lenkimo, jėgos trikovės čempionė Gabrielė Butautaitė ir  šturmanė Agnė Vičkačkaitė.

G. Butautaitė pasakojo, kad vyrišku sportu domisi seniai. Šiandien ji – absoliuti rankų lenkimo čempionė Lietuvoje. Taip pat rungtyniauja jėgos trikovėje, kurioje viena užduočių – pritūpimai su štanga,  štangos spaudimas nuo krūtinės ir kitos didžiulės ištvermės reikalaujančios užduotys. Išgirdęs, kad Gabrielė gali iškelti 180 kg sveriančią štangą, V. Bareikis liko priblokštas. „Aš galiu tik apie 80 kg“, – prisipažins jis. Gabrielė pasakojo, kad ilgi lakuoti nagai – neatskiriama jos įvaizdžio dalis. „Juos paaukoju tik per varžybas. Į salę ateinu su aukštakulniais, persirengiu, tada daužau štangas, rėkiu ir klausau sunkios muzikos. Išeinu su aukštakulniais“, – sakė ji.

Užsirašė į kursus

Laidoje taip pat dalyvavo verslininkė, dainininkė O. Pikul - Jasaitienė. Moteris atviravo, kad ką tik duris atvėręs naujas grožio salonas – daugybės metų darbo rezultatas. Makiažo meistrė pasakojo, kad turi įrodinėti, jog žiniasklaidos formuojamas įvaizdis apie ją neatitinka tikrovės. „Visą gyvenimą įrodinėjau, kad turiu smegenų“, – sakė ji. O kalbėdama apie naują verslą, moteris sakė, kad net į verslo valdymo kursus užsirašė, mat kurti verslą nuo nulio Lietuvoje – didelis iššūkis. „Yra galvojančių, kad aš tik grožio salonuose leidžiu laiką. Taip nėra. Labai daug dirbu, todėl man sekasi. Viskas dėl šeimos gerovės“, – sakė ji.

Dar viena V. Bareikio laidos viešnia – J. Stoliarenko, mišrių kovos menų kovotoja. Tai sporto šaka, kur galima beveik viskas. Galima muštis keliais, alkūnėm, smaugti ir t.t. Julija – pirmoji mergina šiame sporte iš Lietuvos. „Man patinka laužyti stereotipus. Noriu parodyti, kad moterys – tai nėra silpnoji lytis. Šiame sporte svarbu ne jėga, o protas. Svarbu apgauti priešininką, numatyti jo žingsnius. Man tai sekasi puikiai“, – sakė kovotoja, kuri per pastarąsias savo varžybas savo priešininkes suraito maždaug per 19 sekundžių. O ar Vidui Bareikiui pavyks atsilaikyti?NAUJAUSI KOMENTARAI

Asdc

Asdc portretas
Tureti galima ir stalciuje,o naudotis....o,cia vaikeli,ne pries kamera staipytis be apatiniu!

Tautiete

Tautiete portretas
Nejuokink su įrodinejimais...gyvenima pradejai ne nuo to,kad galetum sakyt,kad esi protinga

Bu

Bu portretas
Tai ne nuo teburetės ir kilimo riekėjo pradėt :)
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių