Norintiems romantiškai praleisti laiką su antrąja puse – kelios idėjos

 • Teksto dydis:

Antroji pusė – vienas svarbiausių žmonių mūsų gyvenime, todėl labai svarbu, kad skirtume pakankamai laiko vienas kitam. Visgi, įvairūs profesiniai, akademiniai bei kiti įsipareigojimai neretai žmones taip smarkiai įsuka į rūpesčių sūkurį, kad su sau brangiu žmogumi nebepraleidžiame tiek laiko, kiek reikėtų.

Belieka tik pridurti, kad visgi sukuti nepakartojamą laisvalaikį tik sau ir savo antrai pusei nėra taip jau ir sunku. Štai kelios itin patrauklios bei romantiškos idėjos ir, jei tik jomis pasinaudosite, galite būti tikri – patirsite daug nuostabių akimirkų, pailsėsite, atgausite jėgas ir norą džiaugtis gyvenimu ir, žinoma, tikrai pasidžiaugsite vienas kitu.

Romantiška vakarienė

Jei neturite nedaug laisvo laiko, tačiau labai norite ypatingai praleisti laiką su antrąją puse, romantiška vakarienė taps idealiu pasirinkimu. Laiko nereikės daug, tačiau galite būti tikri, kad jį praleisite fantastiškai, todėl maloniais atsiminimas gyvensite dar ilgai. Nieko negali būti maloniau ir geriau, kaip su savo antra puse nuostabioje aplinkoje  mėgautis gardžiu maistu ir buvimu dviese.

„Laisvalaikio dovanos“ nuotr.

Gurmaniška vakarienė

Daugelis žmonių pripažįsta, kad vienas maloniausių dalykų, kokį tik galima nuveikti kartu su antra puse, tai – mėgautis skaniu, išskirtiniu, dar neatrastu maistu. Belieka tik pridurti, būtent taip praleisti laiką tikrai ir galėsite, jei tik bus pasirinkta gurmaniška vakarienė. Jos metu kartu su antrąją puse galėsite ragauti nekasdienius patiekalus, mėgautis naujais skoniais bei aromatais.

Romantiška nakvynė

Turintiems daugiau laisvo laiko, verta pagalvoti ir apie romantišką nakvynę su savo antrąją puse. Praleiskite naktį įspūdingame viešbučio kambaryje, o prieš tai pasigardžiuokite skania vakariene.

Romantiškas savaitgalis

Jei laiko turite dar daugiau, būtinai rinkitės romantišką savaitgalį kartu. Tai bus trumpas, tačiau itin malonus bei naudingas pabėgimas jums. Turėsite puikią progą ne tik atsitraukti nuo įprastinių veiklų bei pabūti dviese, bet ir pasimėgausite itin naudingomis procedūromis bei įdomiomis veiklomis. Įvairūs veido bei viso kūno masažai, švietimai, įvyniojimai, apsilankymai pirtyse ir baseinuose leis maloniai bei efektyviai atgauti jėgas, jaustis žvaliems bei pailsėjusiems, o įdomios pramogos ar objektų lankymas gerokai praturtins jūsų laisvalaikį ir ilgam paliks malonius įspūdžius.

„Laisvalaikio dovanos“ nuotr.

Visa tai sukurs nuostabią atmosferą jums ir jūsų antrai pusei.

Taigi, jei norisi romantiškai, maloniai, įspūdingai praleisti laiką su antrąja puse, tokių pasirinkimų tikrai turite: romantiška vakarienė, gurmaniška vakarienė, romantiška nakvynė, romantiškas savaitgalis – tai puikūs sprendimai kiekvienai porai, teriekia  išsirinkti sau tinkamiausią. Visus šiuos pasirinkimus ir dar daugiau jų rasite jei užsuksite į www.laisvalaikiodovanos.lt. Čia jūsų laukia šimtai patrauklių pasiūlymų, kaip įdomiai bei maloniai praleisti laiką, taip pat – geros kainos, didelės nuolaidos. Na, ir, žinoma, ypač žavi tai, kad labiausiai patikusį pasiūlymą įsigysite net neišeidami iš savo namų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių