Net ir gyvenant didžiuoju laukimu – kartu su televizija

"Dienos skirtingos, pilnos susitikimų, ir išlieka poreikis viską planuoti, nes kalendorius ne ką mažiau mirga nei dirbant, o tikėjausi, kad sėdėsiu saulės atokaitoje su knyga", – šypteli žurnalistė, LRT televizijos laidos "Labas rytas, Lietuva" vedėja Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė. Šiandien ji – motinystės atostogose, mat laukiasi pirmagimio, tačiau moteris tikina, kad tai ne priežastis pamiršti televiziją.

Žinojo, kad pasiilgs

Nuo darbo eteryje besiilsinti žurnalistė sako, kad tikrai nesiilsi nuo televizijos žiūrėjimo. "Žinoma, tai mano įprotis ir būtina dienos dalis. Bene dažniausiai tai informacinės laidos. Jei nespėju tiesiogiai, tada atsisuku ir žiūriu pavėlintu režimu. Gyvenu kartu su LRT televizija ir radiju kasdien", – sako ji.

Šiandien įvairaus turinio vartotojai, ypač jaunosios kartos atstovai, perbėga į įvairias internetines erdves ir socialinius tinklus. E.Daugėlaitė-Kryževičienė nesutinka, kad televizijai ar radijui gresia išnykimas. "Aš kaip tik kviesčiau atrasti galimybę klausytis LRT radijo laidų tinklalaidėse (angl. podcast) programėlėse. Lygiai taip pat laidas mes galime matyti ne tik tiesiogiai, bet ir mediatekoje, tad paaiškinimas "neturiu televizoriaus, todėl nežiūriu TV laidų" nuskamba neįtikinamai", – svarsto žinomas televizijos veidas.

"Žinoma, bene greičiausią žmonių reakciją, refleksijas viena ar kita tema, ar įvykio akivaizdoje rasime socialiniuose tinkluose, ir tuo nereikia stebėtis, taip pakito tas informacijos srauto greitis. Bet jei žmogui norisi sužinoti išsamiau, su garsu ir vaizdu, pagaliau išgirsti gyvą komentarą, – čia tikrai verta įsijungti TV ar pasigarsinti radiją", – neabejoja ji.

Nežinomųjų šiuo metu yra tiek daug, kad artimiausias tikslas – tiesiog susilaukti sveiko vaikelio.

Jau vesdama paskutinę "Labas rytas, Lietuva" laidą E.Daugėlaitė-Kryževičienė žinojo, kad pasiilgs darbo eteryje. "Nes tai darbas, kuris džiugina, kuriame jaučiuosi gerai, savose vėžėse. Dinamika, tempas, žmonės, energija, nuolatinė galimybė tobulėti – visa tai uždega naujai dienai ir neleidžia užmigti ant laurų", – neslepia žurnalistė.

Ji išlieka atvira – visada stebėjo ir stebės kolegų darbą, visada tikrina save klausydama kitų. "Tai mano nuolatinio mokymosi šaltinis. Būna, kad žaviuosi vienu ar kitu pokalbiu, parengtais klausimais, arba, priešingai, permąstau, kaip aš būčiau rengusi vieną ar kitą pokalbį, formulavusi klausimus. Man visada patinka, kai gaunu atsiliepimą apie savo darbą, bet puikiai suprantu, kad ne visiems to reikia, tad kritiška esu pirmiausia sau", – atvirauja žiūrovų numylėtinė.

Keliasi su "Labu rytu"

Šiuo metu mažylio atėjimui besiruošianti būsimoji mama Eglė sako, kad naujame gyvenimo etape keitėsi tempas, bet kėlimasis ryte nesikeičia.

"Puikiausiai pabundu net anksčiau, nei reikėdavo keltis vedant "Labo ryto" laidas. Aišku, geriausia šiuo laikotarpiu yra tai, kad galiu bandyti vėl užmigti. Tikrai nėra taip, kad sėdžiu ir laukiu, veiklos tikrai randu labai nemažai. O ir laiko visokiems reikalingiems pirkiniams dar turiu", – galvoje turėdama kūdikio kraitelį, sako E.Daugėlaitė-Kryževičienė.

Vaikelio lyties atskleisti ji nelinkusi, kaip ir nelinkusi dalytis, ar greitai grįš į darbą eteryje ir kitais ateities planais, nes, pasak jos, jie gali labai greitai pasikeisti.

"Garsiai sakyti planus būtų kiek per drąsu. Nežinomųjų šiuo metu yra tiek daug, kad artimiausias tikslas – tiesiog susilaukti sveiko vaikelio. O jau vėliau, manau, viskas dėliosis į stalčiukus, ir man pačiai bus daugiau konkretesnių atsakymų", – paslaptingai atsako E.Daugėlaitė-Kryževičienė.

Išminties pavyzdys

Žurnalistė sako, kad ją ir mamą visada siejo labai artimas ryšys. "Mama man – išminties, elegancijos ir moteriškumo pavyzdys. Puikiai atsimenu, kad kiekvieną Mamos dieną sugalvodavome su sese, kaip pasveikinsime mamą, ta tradicija išlikusi iki šiol. Ir visada stengiamės aplankyti mamą", – šiltų žodžių brangiausiam žmogui negaili ji.

"Mūsų su mama laikas būdavo vasaros – mama pedagogė, atostogauja vasarą, tad mes drauge ir prie jūros, ir į sodą, ir į vasaros koncertus keliaudavome", – prisiminimais į vaikystę grįžta E.Daugėlaitė-Kryževičienė.

Eglė sako, kad su mama ir šiandien jai gera kalbėtis. "Visada smagu susėsti namuose su dideliu puodeliu kavos ar arbatos ir apie viską iš širdies pasišnekėti. Manau, kad šeimoje, net jei vaikai suaugę, labai svarbu kalbėtis, ir tai daryti atvirai. Tik tada, mano nuomone, šeima tampa tvirta it kumštis", – įsitikinusi būsimoji mama.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių