„Maltiečių sriubos“ paramos koncertas: gerumui karantino nėra

 • Teksto dydis:

Jau šį sekmadienį, gruodžio 20 d. 21 val., iš karto po „Panoramos“ tiesioginiame LRT eteryje vyks paramos seneliams akcijos „Maltiečių sriuba“ didysis šventinis koncertas.

Koncerto metu skambės ne tik muzika, bus parodyta 10 siužetų su senolių istorijomis. Pamatysite, kaip įvairiuose Lietuvos kampeliuose vienišas dienas leidžia maltiečių globojami žmonės. Petras iš Prienų su baime laukia Kūčių – pirmos vienišos šventės prieš pusmetį palaidojus žmoną. „Kol žmogus sveikas, darbingas, esi visur tinkamas, turi draugų, bet kada ateina senatvė, tuomet viskas pasikeičia, nebelieka draugų, o galiausiai nebetenki artimiausios gyvenimo draugės ir pasilieki vienas. Tada prasideda negalia, nemiga, skausmai, atrodo, esi niekam nereikalingas, nieko vertas. Beribė neviltis, kurią praskaidrina aplankantys maltiečiai,“ – pasakoja senolis

Bus ir linksmesnių istorijų. Štai Antanas iš Simno – jau suremontuotame namelyje. Prieš porą metų jis dar braukė ašarą liūdnas aprūkusioje trobelėje, o šiandien maltiečių ir aukojusių žmonių dėka jo gyvenimas šviesesnis. Pats Antanas juokauja, kad po remonto ir pats nušvito.

Koncerto metu savo dainomis atverti gerumui širdis ir aukoti kvies žymiausi Lietuvos atlikėjai – jie už orią, sočią ir laimingą senatvę. Gražiausius savo kūrinius atliks Monika Liu, Inga Jankauskaitė, Jurijus Veklenko, Leon Somov su Dileta ir Juste, Inga Valinskienė, Ona Kolobovaitė, Liudas Mikalauskas, Deivis ir Renata, Edmundas Kučinskas, Vytautas Grubliauskas ir Elzė Grubliauskaitė, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Dainotas Varnas ir Iglė Bernotaitytė, taip pat kiti atlikėjai ir šokėjai. Šventinius stebuklus kurs Mantas Wizard. Daug gražios muzikos, šokių ir šventinės nuotaikos.

Ir visa tai, kad maltiečiai su šalies žmonių pagalba galėtų globoti vienišus skurstančius senelius. Šiandieninis švenčių laukimo laikotarpis kitoks nei kasmet. Nėra tradicinio šurmulio, pirkinių karštinės ir renginių gausos. Tad raskime laiko gerumui – jam karantinas nepaskelbtas. Susirinkę prie ekranų prisiminkime tuos, kurie galbūt vieniši, ligoti, kuriems trūksta mūsų dėmesio ir pagarbos. Jie kuklūs, tie mūsų senoliai, nereikalauja, bet nelikime abejingi jų nebyliam prašymui.

Maltiečiai šiuo metu globoja 2600 senų ir neįgalių žmonių 43 Lietuvos vietovėse. Akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas – surinkti lėšų, kad ir ateinančiais metais su maisto lauknešėliais galėtų lankyti savo globotinius. Iki koncerto ir koncerto metu galima aukoti trumpaisiais numeriais 1410 – 10 eurų, 1418 – 3 eurai, didesnė suma – https://maltieciusriuba.lt/  Ačiū, kad dalinatės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Man tokios akcijos

Man tokios akcijos portretas
yra akiplėšiško cinizmo pavyzdys. Valdžia duoda šimtatūkstantines dotacijas partijoms, didina visiškai nereikalingos ginkluotės pirkimus, plečia poligonus, dalyvauja nereikalingose pasaulinėse narystėse, meta pinigus kaimyninių valstybių opozicijoms nuo kurių Lietuvai ''nei šilta-nei šalta''...O eiliniai skurdžios šalies piliečiai turi aukoti kažkokiai sriubai :D) savo bėdos ištiktiems tautiečiams? Ar mūsų gal 5 milijonai kad tai sriubai tiek daug reikia? Antra vertus, kodėl ši funkcija nėra valstybės prioritetas?Taigi tiek socialinių organizacijų ir kt darinių dirbančių būtent pagalbos srityje?

OPERATORIAMS

OPERATORIAMS portretas
GAL BENT ŠVENČIŲ METU UŽ PINIGŲ PERVEDIMĄ NEIMSITE MOKESČIŲ.KUR MATYTA 1418 AUKOJI 3 IR UŽ PERVEDIMĄ 3.O AUKOTI SENELIAMS REIKIA

kol tichanovskaja

kol tichanovskaja portretas
uz musu pinigus turistauja po svieta nepykit maltieciai jus mano pinigu nematysit
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių