Lietuvaičių kančios dėl grožio: sėdmenų kėlimas riebalais, „ryklio“ dantys ir „bulvės“ veidas

Plastinės operacijos Lietuvoje tiesiog klesti. Taip atvirai rėžia šalies grožio meistrai, neslepiantys, kad rinkdamiesi plastines operacijas lietuviai neatsilieka nuo Holivudo: didinasi krūtinę, nusisiurbia kūno riebalus, tvarko akių vokus. Tad išties – ar dėl grožio žmonės yra pasiryžę viskam?

Kiek ilgam galima sustabdyti laiką, kada pasakyti „stop“ ir ar galima koreguoti išties viską? Savo istorijomis atvirai dalinosi būrys žinomų pramogų pasaulio atstovų, o medikai atskleidė – kaip atrodo „liūto“ ar „bulvės“ veidas ir kas tie „ryklio“ dantys.

Štai 8 plastines operacijas pasidariusi atlikėja, grožio meistrė Justina Partikė sako, kad tai – dar tikrai ne pabaiga. Nors jau dabar moteris pripažįsta dėl kai kurių dalykų besigailinti. Po nėštumo 130 kilogramų svėrusi Justina norėjo numesti svorio, todėl ryžosi skrandžio apylankos operacijai. Taip moteris pirmą kartą apsilankė pas plastikos chirurgus, kad būtų pakoreguotas odos perteklius, tačiau šalia nusprendė ir pasitobulinti kūną. „Man buvo atliktas braziliškas sėdmenų pakėlimas riebalais, užsimaniau, kad ir klubus padidintų, padarėme krūtinės didinimo operaciją. Žinote, apetitas auga bevalgant, todėl man buvo sudėti beveik po litrą talpos siekiantys implantai“, – pasakojo J. Partikė.

Man buvo sudėti beveik po litrą talpos siekiantys implantai.

Vis dėlto dabar moteris neslepia – ji nesididžiuoja, kad krūtinę didinosi iki tokio dydžio, kad net darėsi sunku vaikščioti. Dėl krūtinės ne kartą teko atlikti ir korekcijas. „Man krūtinė labai greitai sukrisdavo. Bandydavo vis kelti, tvarkyti, bet daktarai neperspėjo, kad taip yra dėl krūtinės ląstos, nes net ir po sutvarkymo krūtinė sukrisdavo“, – prisiminė Justina.

LNK stop kadras. 

Todėl prieš savaitę jai buvo atlikta krūtinės mažinimo operacija, J. Partikė nusprendė susimažinti ir sėdmenis. „Dabar esu patenkinta rezultatu, žinoma, norisi keletą kilogramų numesti, bet matydama save veidrodyje esu patenkinta. Tačiau neslėpsiu – tikrai buvau priklausoma nuo plastinių operacijų“, –  atviravo moteris.

 J. Partikė  pasidalino patirtimi su odontologais – dėl tobulos šypsenos moteris vyko į Turkiją, kur jai buvo atlikta šiuo metu socialiniuose tinkluose žaibiškai plintanti, bet dažną gąsdinanti procedūra, daugelio žinoma kaip „ryklio“ dantys.

Sava istorija dalinosi ir socialinių tinklų žvaigždė, žurnalistas Laurynas Dubrovskis, geriau žinomas kaip Kenas Katis.  Paklaustas, kodėl nusprendė atlikti pagurklio, liemens ir pilvo riebalų nusiurbimą, neslėpė, kad kitų pasirinkimų nebuvo. „Per karantiną priaugau nemažai svorio, nors visada buvau lieknas. Neslėpsiu, kad sportuoti tingiu, su mityba irgi nesiseka bendrauti, todėl galvojau, kodėl gi ne. Net nebandžiau laikytis dietos, tiesiai pas plastikos chirurgus“, – pasakos Kenas Katis. Jam taip pat 7 kartus buvo didintos lūpos.

LNK stop kadras. 

Plastikos chirurgai sako, kad plastinės operacijos Lietuvoje klesti. Net nesvarbu, kad kainos dėl infliacijos kyla – šioje industrijoje tai nieko nekeičia. Dėl didesnių krūtų moterys vidutiniškai išleidžia 4 tūkst. eurų, už veido patempimą nepagaili net 8 tūkst. eurų.

Atlikėjas Viktoras Vaikšnoras po gyvenimo Londone pamatė, kad labai slenka plaukai. Niekas nepadėjo – nei brangiausi šampūnai, nei specialios procedūros. Tad jis nusprendė persisodinti plaukus Turkijoje. Už plaukų persodinimą V. Vaikšnoras sumokėjo 3,2 tūkst. eurų, operacija truko 8 valandas.

LNK stop kadras. 

Tiesa, užsienyje Viktoras tvarkėsi tik plaukus, Lietuvoje jam atlikta akių vokų operacija, kaktos pakėlimas.  „Neturėjau raukšlių, bet buvo didelis odos perteklius akių vokų srityje. Nuo paauglystės turėjau užkritusias akis, todėl gydytojas patarė kartu pakelti ir antakius, kad ateityje vėl vokai nenukristų. Esu labai patenkintas rezultatu“, – sakė atlikėjas.

Pikantiška „Bučiuoju, Rūta“ laida – šiandien, 20 val.,  per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Pamiršot apie ištampytų pūčių siaurinimą parašyti.

Kur eina?

Kur eina? portretas
Šlykštu

kiek galima

kiek galima portretas
rašinėti apie šiuos ligonius? Juos gydyti reikia.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių