Kodėl bliuzo karalienė Arina niekada nenorėjo ištekėti?

 • Teksto dydis:

Dainininkė Arina Borunova šiemet švenčia du svarbius jubiliejus. Prieš mėnesį paminėjusi penkiasdešimtąjį jubiliejų, greitu metu švęs trisdešimties metų scenoje sukaktį. Dainininkė pripažįsta, jog tokie jubiliejai gali išgąsdinti aplinkinius, tik ne ją pačią.

Arina nesanti iš tų žmonių, kurie minėdami svarbias sukaktis pasineria į savo nuveiktų darbų, nueito gyvenimo kelio apmąstymus. „Aš kasdien, kiekvieną mėnesį savo poelgius, darbus, linksmumus, įvykius analizuoju. Neslėpsiu, norėjosi daugiau nuveikti gyvenime, bet nieko  –  kompensuosiu kitame penkiasdešimtmetyje“, –  LRT laidai „Stilius“ kalba Arina.

Regis, dar ne taip seniai užsitarnautas bliuzo karalienės titulas buvo muzikinės karjeros pradžia. Tuomet, kai visiškai atsitiktinai ir netikėtai Arina laimėjo bliuzo čempionatą Kaune. „Buvo gūdūs 1989-ieji, mes su bičiuliais po paskaitų sėdėjome ant palangės Kauno menininkų namuose. Vienas iš draugų pasiūlė nueiti į tuometinius Kauno Profsąjungos rūmus, kur dainavo dainininkė Marina Granovskaja. Nuėjome pasiklausyti, o ten, pasirodo, vyko ne tik koncertas, bet ir ritmenbliuzo čempionatas. Visi konkurso dalyviai sudainavo ir vedėjas paklausė, ar yra dar klausytojų salėje, norinčių išbandyti savo jėgas konkurse?  Draugai mane išstūmė į sceną ir aš laimėjau bliuzo karalienės titulą“, – pasakoja Arina.

Niekada negalima keisti savo širdies ir savęs. Reikia tiesiog būti savimi.

Dainininkė neslepia, jog iš pradžių jautėsi nejaukiai, kai išgirsdavo Bliuzo karalienės vardą: „Aš to bliuzo nelabai daug atlieku, tai man buvo keista. Tačiau draugai pasakė: „Tu laimėjai, tai gerbk savo gimtąjį miestą, žmones, su pasididžiavimu nešk titulą.“

Ne vieną tarptautinį konkursą laimėjusi dainininkė Arina pasakoja: buvęs periodas, kai muzikos industrijos prodiuseriai vertė ją keisti muzikinį stilių. Tačiau su primestomis taisyklėmis nesitaikstančios Arinos tai nedžiugino. Todėl net jei šiandien galėtų atsukti laiką, ji ir vėl niekaip nepaklustų diktatui. „Aš negaliu šokti į kitą traukinį ir, pavyzdžiui, pakeisti muzikinį stilių, aš jau tai esu  kažkada dariusi per 30 metų scenoje. Esu bandžiusi dainuoti popsą, tačiau  kiekvienas dainininkas turi savo  individualų stilių. Niekada negalima keisti savo širdies ir savęs. Reikia tiesiog būti savimi“, – teigia Arina.

Šiandien Arina, nedaugžodžiaudama apie asmeninį gyvenimą, prisipažįsta turinti antrąją pusę. Tačiau niekada netekėjusi Arina apie santuoką negalvoja ir dabar. „Vis girdime, jog kiekviena moteris nori žengti  prie altoriaus, tačiau aš taip niekada nemąsčiau. Žinot, dabar daug kalbame apie tai, jog mintis realizuojasi, iš tikrųjų taip įvyko mano gyvenime. Nuo jaunystės visą gyvenimą sakydavau: „aš neturėsiu vyro, o turėsiu sūnų“. Viena auginsiu. Man toks buvo durnumas. Jokio altoriaus, jokios vestuvinės suknelės, turėsiu tik sūnų. Žinokite, taip ir pavyko mano gyvenime“, – pasakoja dainininkė.

Apie bliuzo karalienės Arinos jubiliejus ir jausmus – „Stiliuje“ šį šeštadienį, kovo 30 d. 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir lrt.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

klp

klp portretas
Veidas taip ir šviečia darbštumu. Atrodo, kad daugybė litrų perpumpuota......

Anonimas

Anonimas portretas
airina problematiska,gali pasiekti daug,bet negali pasiekt del palaikymo.Bukim zmogiskais-palaikykim ja nors issikalbejimo budu..

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
Na gerb.Zelem…. vel nepadoriai grazbyliaujate…. o kas del Arinos ----tai as megstu jos dainavimo stiliu ,man patinka ir "portorgas " - gerai pasake.. O Arinai _bravo,bravo...
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių