I. Jankauskaitė patarė vyrams, kaip per Kalėdas nustebinti moteris

 • Teksto dydis:

Vos už kelių dienų pasitiksime didžiąsias metų šventes, o tam paminėti TV3 televizija jau šiandien kviečia dvigubai ilgesnei „Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ laidai. Viena viešnių – talentingoji Inga Jankauskaitė. Žinoma moteris laidoje ne tik pasakos, kokios Kalėdos jai yra geriausios, bet ir dalinsis taikliais patarimais, kuo švenčių proga nustebinti savo antrąją pusę.

19.30 val. per TV3 rodomoje laidoje žiūrovai išvys ir kitus žinomus žmones, kurių istorijos praturtins kalėdinį laukimą. Tarp jų – Deivio ir Renatos Norvilų šeima bei gastronomijos istorijos žinovas Rimvydas Laužikas.

I. Jankauskaitė aiškins, kad renkant dovaną brangiam žmogui, svarbiausia yra įsiklausyti – juk dažniausiai apie didžiausius savo norus visai „nekaltai“ išsiplepame patys.

„O visiems vyrams, kurie galvoja, ką padovanoti savo moterims, aš labai rimtai sakau – niekas dar neatšaukė nei apatinio trikotažo, nei juvelyrikos, nei gerų kvepalų. Tad prašome neimprovizuoti su savo puodų rinkiniais, keptuvėmis ir kitomis praktiškomis nesąmonėmis“, – linkės I. Jankauskaitė, o juokais pridurs, kad vertėtų į tai pažiūrėti asmeniškai savo pačių sveikatai ir naudai.

Tad prašome neimprovizuoti su savo puodų rinkiniais, keptuvėmis ir kitomis praktiškomis nesąmonėmis.

I. Jankauskaitė garsėja ir kaip aktorė, ir kaip dainininkė, ir kaip poetė, o jau visai netrukus didžiulį savo koncertą ji surengs 1-ąją 2022 metų dieną. „Tai – pati geriausia diena rengti koncertą – ji nė kiek manęs negąsdina. Tai kaip tik yra labai gera diena, nes visiems tuo metu norisi mažiau šnekėti, bet daugiau klausyti“, – sakys ji.

Laidos vedėjų toks paaiškinimas neįtikins – šie negalės atsistebėti koncertui pasirinkta sausio 1-osios data. Juk ne paslaptis, kad žmonių „sveikata“ šią dieną būna ne pati geriausia… Tačiau I. Jankauskaitės tokie jų svarstymai ir abejonės nė kiek nesuglumins.

„Esu nemažai metų dirbusi teatre ir vaidinusi vaikiškuose spektakliuose, todėl apie tai žinau viską – ir apie miegančius tėvelius, ir tą nuovargį, kadangi tai buvo laikai, kai nereikėjo dėvėti kaukių ir visa tai matėsi. Bet kas nutinka vaikiškuose spektakliuose, lieka vaikiškuose spektakliuose“, – sakys ji, o už puikų atsakymą sulauks žiūrovų plojimų.

Kaip I. Jankauskaitei pavyks susidoroti su užduotimi parašyti eilėraštį iš tarpusavyje nesirimuojančių, pačių netikėčiausių žodžių? Kokios Kalėdos jai yra geriausios ir kokių dovanų nenorėtų sulaukti pati?NAUJAUSI KOMENTARAI

JANKAUSKAITEI NIEKO NEDOVANOTI

JANKAUSKAITEI NIEKO NEDOVANOTI portretas
ATSIRADO MADAM FI FI. REIKIA IS VYRU IR NEIŠSIDIRBINETI. ATNESA PUODU RINKINI IR DZIAUKIS, KAD DAR NEPAMIRSO. O, TIE KVEPALAI. VIENIEMS GALI KVEPETI, O KITIEMS SMIRDETI. PATARTINA NUSIPIRK PATI.

kaip nustebinti moteris

kaip nustebinti moteris portretas
išleisti daug pinigų.

Manau

Manau portretas
Ji jau užkniso visus savo vyrus... kas jai ką dovanos?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių