G. Žalienė moterims pataria pasiturinčiais vyrais aklai nepasitikėti: paliks basą ten, iš kur atėjai

„Nutiks taip, kad jis tave paliks basą su nuliu ten, iš kur atėjai. Ne veltui nuo senų laikų sakoma, kad vyrą reikia rinktis pagal savo luomą, pagal savo klasę, arba turi kažką pasiūlyti turtingam žmogui, ir tai tikrai negali būti tik jaunystė ir laikas. Metai bėga, ir visada bus geresnių, niekada nebūsite nei pati gražiausia, nei pati liekniausia, nei pati talentingiausia...“, – kalbėjo Gustė Bloomfield, Lietuvoje praeityje geriau žinoma Genutės Žalienės vardu.

Jau dešimtmetį Londone gyvenanti lietuvė Gustė Bloomfield galėtų moterims vesti mokymus apie tai, kaip nebijoti vėl ir vėl kardinaliai keisti gyvenimą bei priimti nelengvus sprendimus. Prieš du dešimtmečius Gustė tuo metu geriau žinoma kitu savo vardu – Genutė – išgarsėjo su seserimi dvyne tapusi sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko asistente šmaikščioje laidoje „Lalaila“. Ji buvo mėgstama žiniasklaidos dėl iškalbos, atvirumo ir aštraus liežuvio, todėl buvo dažna straipsnių ar interviu heroje. Tačiau vieną dieną ji tarsi dingo iš Lietuvos pramogų pasaulio. Ir tik prieš kelerius metus spaudoje pasirodė straipsniai, kuriuose moteris pasakojo, kad dabar gyvena Londone, vėl ištekėjo ir susilaukė sūnaus.

LNK nuotr. 

Kodėl, rodos, viską Lietuvoje turėjusi moteris netikėtai emigravo? Kas nutiko, kad šiandien būdama 42-ejų, gyvenimą pradeda nuo nulio? Ir kodėl jaunoms moterims pataria aklai nepasitikėti pasiturinčiais vyrais?

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“  –šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Jei tik blizgučiu noro tai tekir gsusi pablizgėsi paskui ateis kita jsunesnė kol garantija pasibaiks jus to pačios norit pasimkit statyninikus ir nereiks skustis

Tindi rindi

Tindi rindi portretas
Tai iš kur atėjai, ten ir atsidūrei. Bepigu ant svetimo b…. joti į išsvajotą rojų ir jei nieko neturi daugiau kaip tik savo p….., tai ir lieki prie suskilusios geldos.

Taip

Taip portretas
Selas rašė , štuka euru .
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių