Fotografė – apie įkalinimą namuose, iškreiptus sutuoktinio seksualinius poreikius ir pabėgimą

Fotografė Anna Moon šiandien rašo naują savo gyvenimo puslapį, nes ankstesnis priminė tikrą košmarą. Staiga per nuotolį įsiplieskusi meilė egiptiečiui galiausiai virto į kelerių metų kalėjimą tarp keturių buto sienų.

Kadaise augusi nedarnioje šeimoje, Anna visada svajojo sukurti tobulą šeimą ir visą gyvenimą trunkančius santykius. Būtent todėl prieš šešerius metus internete susipažinusi su žaviu egiptiečiu, per daug nedvejodama moteris persikėlė gyventi į Kairą ir visa galva pasinėrė į šeiminio gyvenimo kūrimą. Tada ji dar nežinojo, jog netrukus taps itin pavydaus vyro kaline, patirs protu sunkiai suvokiamus kankinimus ir galiausiai slapta planuos savo bei dukrytės pabėgimo kelionę į Lietuvą.

Psichologinis ir fizinis smurtas, nuolatinis persekiojimas, beprotiškos pavydo scenos ir nesiliaujantys grasinimai manipuliuojant judviejų vaiku – tai tik dalis trauminių patirčių, kurias Anna patyrė gyvendama Kaire. Apie tai neseniai išleista knyga „Pagrobta savo noru“.

LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą moteris prisipažins, kad pradžioje santykiai su egiptiečiu priminė svajonę. Vyras buvo labai dėmesingas, mylintis ir atkaklus, tačiau ilgainiui vis ryškėjo kultūriniai skirtumai. Mylimasis darėsi vis pavydesnis ir agresyvesnis. Vyras nebeleido moteriai dėvėti europietiškų drabužių, net karštomis dienomis turėjo prisidengti kūną. „Karštą dieną aš norėdavau vilktis šortus ir marškinėlius trumpomis rankovėmis, bet jis to neleido, sakydavo man pridarysi gėdos, atrodysi kaip laisvo elgesio mergina“, – pasakojo Anna.

Pirmą kartą jis mane primušė, kai laukiausi. Buvo antras ar trečias mėnuo.

Psichologinis smurtas netruko peraugti į fizinį. Vyras rėkdavo ant lietuvės taip garsiai, kad net girdėdavo kaimynai. Stumdydavo ir vadino visokiais žodžiais, tol, kol Ana neapsiverkdavo. Dėl kilusio barnio visada atsiprašyti turėjo ji, nors nesuprasdavo už ką. Pirmą kartą ranką prieš lietuvę egiptietis pakėlė, kai ji laukėsi judviejų mergaitės: „Pirmą kartą jis mane primušė, kai laukiausi. Buvo antras ar trečias mėnuo“, – pasakojo Anna.

Po kiekvieno ginčo egiptietis reikalaudavo Annos tenkinti jo iškrypusius seksualinius poreikius. Pavyzdžiui, neretai vyras ant Annos tiesiog nusišlapindavo arba jos kūną negailestingai čaižydavo botagu. „Jis mane kankindavo iki visiško išsekimo, o tada reikalaudavo sekso, nes jam atrodė, kad taip turime susitaikyti“, – kraupiais prisiminimais dalinosi lietuvė.

LNK nuotr. 

Gimus dukrelei, Anna tapo visiškai nuo vyro priklausoma namų įkaite. Moteris retai kada išdrįsdavo palikti judviejų butą, kadangi neturėjo gyvenimui Egipte būtinos vizos. Pasak Annos, šį faktą jos vyras visada pabrėždavo, norėdamas ją dar labiau įbauginti ir manipuliuoti jos jausmais. Trejus metus gyvendama Egipte moteris neturėjo jokio privatumo. Iškreiptai pasaulį matęs jos sugyventinis sekė kiekvieną Annos žingsnį.

Apie tai, kaip vyras lietuvę laikė įkalinęs namuose net keturis mėnesius, vyro neištikimybę ir veiksmo filmą primenantį Annos pabėgimą į Lietuvą, žiūrėkite jau šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Niekada nesuprasiu tų moterų, kurių išsigimėliai (kitaip nepavadinsiu) vyrai tyčiojasi, žemina, muša, bet vis tiek gimdo. Visa laimė, kad jau Lietuvoje. Stiprybės ir pagarbos sau.

Anonimas

Anonimas portretas
kaip buvo kiaura taip ir liko

Anonimas

Anonimas portretas
onyte,toks noras buvo galiuko,kad nieko nemate nuo pirmo pasimatymo
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių