D. ir E. Lavrinovičiai apie šeimos pagausėjimą: norime didelės šeimos

 • Teksto dydis:

Viena tvirčiausių ir gražiausių Lietuvos garsenybių porų – krepšininkas Darjušas Lavrinovičius ir jo žmona Edita – viešumoje drauge rodosi retai ir savo asmeninių santykių detalėmis su žurnalistais paprastai nesidalina.

Visgi jiedu sutiko papasakoti apie meilę, įsiplieskusią kone iš pirmo žvilgsnio, atskleisti patirtus išbandymus santykių pradžioje bei paatvirauti apie planus susilaukti daugiau atžalų.

Krepšininkas D. Lavrinovičius – jau daug metų yra vienas mylimiausių ir mėgstamiausių žmonių šalyje, kurio nuoširdumui ir geram humoro jausmui abejingų nelieka. Prieš 15 metų būtent tomis pačiomis charakterio savybėmis jis pavergė ir dabartinės savo žmonos Editos širdį, nors šiandien žinomas vyras tikina, kad tada jam prireikė nemažai drąsos.

„Aš buvau labai drovus ir su merginomis niekada nemokėjau bendrauti. Tačiau pamatęs Editą kažkaip išdrįsau prieiti ir pakviečiau ją į vieno kolegos krepšininko gimtadienio vakarėlį“, – istoriją apie užsimezgusią judviejų pažintį vienoje Alytaus kavinių laidoje „Raudonas kilimas“ prisimins Darjušas.

Toji pažintis Darjušui ir Editai buvo lemtinga ir susitikę jiedu daugiau taip ir nebeišsiskyrė, o po pusmečio nusprendė apsigyventi kartu. Žinomas krepšininkas laidoje, rodomai sekmadieniais, 18 val., per TV3 bus atviras – pradėjus bendrą buitį išryškėjo pirmieji charakterių skirtumai bei prasidėjo pirmieji nesutarimai.

„Mes visi esame su skirtingu mentalitetu, skirtingomis tradicijomis ir, manau, niekas neišvengia to krizinio laikotarpio, kuomet, atrodo, lengviau viską baigti ir išeiti. Bet mes su Edita visada mokėdavom laiku atvėst ir rast bendrą išeitį“, –pasakos žinomas krepšininkas.

Praėjus daugiau nei metams nuo draugystės pradžios Darjušas nepabūgo santykių lydėjusių išbandymų ir pasipiršo savo mylimajai.

Kai turime du sūnus, vis dažniau pagalvojame, kad norėtumėm ir daugiau vaikų... Norime didelės šeimos.

„Puikiai atsimenu tą dieną, kuomet jai pasipiršau. Turėjau labai blogą treniruotę, buvau pavargęs ir galvojau, kad jei jau krepšinyje nesiseka, tai bent gražią žmoną turėsiu“, – laidoje šmaikštaus vyras.

Prieš keturiolika metų atšoktos vestuvės tik dar labiau sustiprino Darjušo ir Editos tarpusavio santykius, o iš judviejų meilės gimė ir du nuostabūs sūnūs.  Pora atskleis – jiedu norėtų susilaukti ir daugiau vaikų.

„Aš esu vienturtė, todėl nežinojau, koks geras jausmas yra turėti brolių ar sesių. Buvau tikra, kad ir savo šeimoje turėsiu vieną vaikelį ir man to užteks. Tačiau Darjušas pakeitė mano nuomonę ir dabar, kai turime du sūnus, vis dažniau pagalvojame, kad norėtumėm ir daugiau vaikų... Norime didelės šeimos“, – atviraus Edita.

Paklausta, ką reiškia būti krepšininko žmona, Edita pasakos, kad dėl nuolatinio gyvenamos vietos keitimo ji niekada nejutusi jokios naštos. Priešingai –  gyvenimas skirtingose šalyse tik praplėtė akiratį tiek jai, tiek vaikams.

„Aš nemanau, kad tai buvo pasiaukojimas. Priešingai, tai tarsi gyvenimo dovana – mes daug keliavom, gyvenome puikiuose miestuose, susipažinome su kultūra. Taip pat vaikai daug pamatė, todėl manau, kad tai tik privalumas, o ne našta. Man niekada nebuvo sunku, tiesiog susikrauni lagaminus, susikrauni vaikus, gyvūnus ir skrendi“, – laidoje pasakos Edita.NAUJAUSI KOMENTARAI

jo jo

jo jo portretas
taip čia tas atvijis , pirma išrevartauja - ale mes broliukai dobiliukas galim viska padaryti , vistiek fuliganu laikai visiem žinomi , a dabar mes šventuoliai -FU FU FU......................

JO

JO portretas
Tai čia ne tas vienas iš brolių, kuris prievartavo merginą, o paskui ją vedė, kad neatsisėstų į kalėjimą?

Tegu

Tegu portretas
matrioškos gimdo.Tokios kap tik šitiem kašininkams.Gerai duoda gerai gimdo:D)
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių