Ant projekto „Šok su žvaigžde“ parketo – ir adrenalinas, ir įtampa

"Tikiuosi, "Šok su žvaigžde" dalyviai patirs kuo daugiau gerų emocijų ir sugebės suvaldyti plūstantį adrenaliną – tokiuose šou nervų patampymo tikrai netrūks", – sako viena iš naujojo LRT šokių projekto vedėjų Gabrielė Martirosian, pati kadaise dalyvavusi panašiame šou. Jai "Šok su žvaigžde" garsenybių varžybose talkins aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Pirmoji Baltijos šalis

Spalio 5-ąją, šeštadienį, LRT televizija pradės transliuoti iki gruodžio pabaigos truksiantį projektą "Šok su žvaigžde". Tarp dvylikos projekte dalyvaujančių žvaigždžių – LRT televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė, aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, viena ryškiausių jaunosios kartos dainininkių Paula, aktorius Tadas Gryn, dainininkė, drabužių kūrėja Simona Nainė.

Su garsenybėmis ant parketo suksis tokie šokio profesionalai kaip Katerina Voropaj, Gabrielius Sasnauskas, Ainė Juzėnaitė, Ligitas Bernatavičius.

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas sako, kad Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, iš BBC oficialiai įsigijusi teises į šio projekto formatą. Jis tiki, kad ne vienoje Europos televizijoje rodomas, žmonių ypač pamėgtas projektas prikaustys LRT žiūrovų dėmesį.

Dega laukimu

"Šok su žvaigžde" vedėjas V.Rumšas jaunesnysis pirmojo tiesioginio eterio laukia gerai nusiteikęs ir puikios nuotaikos. "Tikrai labai laukiu projekto pradžios, labai džiaugiuosi, kad jis bus transliuojamas tiesiogiai. Manau, kad tai bus labai nuotaikingi šeštadienio vakarai visiems LRT žiūrovams", – neabejoja jis.

Teks kaip reikiant pasistengti norint pelnyti geriausius įvertinimus!

"Žmonėms visada ir smagu, ir gražu žiūrėti į šokėjus. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų nori mokėti gražiai šokti, tik ne visi užsiimame tuo, tingime, bijome ar tiesiog galbūt negalime. Įdomu stebėti mūsų žvaigždes, jų progresą ir kaip jas profesionalai moko to, ko jos galbūt nemoka", – šypsosi V.Rumšas jaunesnysis.

G.Martirosian prisipažįsta, kad, dar vykstant pirmajam LRT šokių projektui, buvo ištikima jo gerbėja ir nepraleisdavo nė vienos laidos. "Šokiai mane tiesiog keri, o ir lydi nuo vaikystės. Pradėjusi lankyti pirmą klasę, žengiau ir ant parketo mokytis pramoginių šokių. Esu dalyvavusi viename kitame pramoginių šokių konkurse, bet vėliau pakeičiau stilių – lankiau tautinius, šiuolaikinius ir gatvės šokius, tad ryšys su šokiais gan stiprus", – dalijasi viena iš projekto vedėjų.

"Šis projektas man kelia labai gražių prisiminimų – esu išmėginusi jėgas kaip dalyvė, tad dabar bus tikrai įdomu viską stebėti iš vedėjos pusės. Įgyta patirtis labai pravers, nes puikiai žinau, kiek jėgų ir laiko reikia skirti dalyvaujant tokio pobūdžio projekte... O kiek dar kūrybiškumo ir gerų idėjų, tad tikrai nuoširdžiai linkiu dalyviams sėkmės ir stiprybės", – juokiasi ji.

Kitokia patirtis

V.Rumšui jaunesniajam taip pat kadaise teko prisijungti prie šokių projekto kaip jo vedėjui – 2007-aisiais jis kartu su tituluota šokėja Edita Daniūte vedė kitos televizijos transliuotą šokio projektą.

"Nors tai buvo labai seniai, pamenu, kad nuotaika buvo labai gera. Manau, kad šį kartą dar geriau pavyks sukurti puikius šeštadienio vakarus žiūrovams. Čia mes sugrįšime prie esmės – prie šokio", – sako aktorius.

Vytautas taip pat yra mokęsis šokti. "Studijavau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, buvo privalu šiek tiek šokti. Man patinka muzika, patinka šokti. Norėčiau išmokti gražiai šokti", – atvirauja jis.

Į klausimą, ar sutiktų dalyvauti panašiame šokių projekte, aktorius kiek pasvarstęs atsakė neigiamai. "Mano darbo grafikas yra gana įtemptas, o norint dalyvauti tokiame projekte ir pasiekti rezultatų, reikia dirbti, todėl aš tikrai lenkiu galvą prieš tas poras, kurios nusprendė dalyvauti šiame projekte, nes juodo fizinio darbo čia tikrai yra labai daug. Kartoti tai savaitę iš savaitės, tiesiogiai – tai yra gero užsispyrimo reikalas", – tiki V.Rumšas jaunesnysis.

Dėmesys – kokybei

Ankstesniuose panašiuose Lietuvos televiziniuose projektuose komisijos nariai neretai tapdavo šou dalimi. V Rumšas jaunesnysis mano, kad šiame projekte taip nebus.

"Kadangi formatas yra iš BBC, projektas turi labai griežtus reikalavimus. Tokie pat griežti reikalavimai keliami ir šokėjams. Čia nebus atskiro komisijos šou", – užtikrintai sako laidos vedėjas.

G.Martirosian antrina kolegai pridurdama, kad šis projektas iš kitų išsiskirs savo kokybišku turiniu. "Tikiuosi, "Šok su žvaigžde" dalyviai patirs kuo daugiau gerų emocijų ir sugebės suvaldyti plūstantį adrenaliną – tokiuose šou nervų patampymo tikrai netrūks. Šokti tiesioginiame eteryje ir būti vertinamiems komisijos ir žiūrovų nėra taip jau paprasta, o ir mūsų projekte komisijos narių kėdes užims tik šokių pasaulio profesionalai. Teks kaip reikiant pasistengti norint pelnyti geriausius įvertinimus!" – neabejoja ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių