Aktorė E. Ancevičiūtė: esu įsimylėjusi, todėl ruduo toks gražus!

 • Teksto dydis:

Itin talentinga, teatrališka, daininga, iškalbinga ir veikli moteris – taip būtų galima apibūdinti aktorę ir radijo laidų vedėją Eglę Ancevičiūtę. Kaip teigia ji pati, aktoriaus profesija užgrūdina ir paruošia žmogų labai skirtingoms gyvenimo situacijoms, tad žengti pirmieji kūrybiniai žingsniai aktorystėje jai labai padėjo asmeniniame gyvenime.

„Kai gimė noras vaidinti, abejonių neliko, baigiau vaidybos bakalauro ir magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Su kurso draugais kartais pajuokaujame, kad esame kaip po kariuomenės –viskam pasiruošę. Dabar mano gyvenimas pasipildė įvairesnėmis veiklomis. O dabar dar ir mėgstamiausias mano metų laikas! Šiuo metu vyksta įdomių dalykų kūryboje, esu įsimylėjusi, todėl šis ruduo toks gražus!“ – teigia LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorė E. Ancevičiūtė.

Vaikystėje rengusi koncertus gėlėms laiptinėse Eglė šį pavasarį išleido savo pirmąjį EP albumą. Šiuo metu intensyviai dirbanti prie antrojo albumo aktorė atskleidžia, kad viena iš dainų bus skirta jos mylimajam. „Šiuo metu dirbu prie antrojo albumo „Žemė“, kurio tituline daina ir vaizdo klipu neseniai pasidalinau su klausytojais. Labai nekantrauju pasidalinti dar vienu romantiškai jaukiu kūriniu iš būsimo albumo „Vadinu tavim“, jis parašytas man brangiam žmogui, kūrinys jau pakeliui“, – šypteli Eglė.

Eglė ne tik kuria, dainuoja, bet ir neapleidžia savo pagrindinės profesijos. Vaidyba jos gyvenime jau labai daug metų. Ir nors dauguma kitų aktorių gavę kvietimą vaidinti tai priima kaip eilinį darbo pasiūlymą, Eglė dar vis džiaugiasi tarsi jai tai būtų pirmas kartas. „Gauti kvietimą vaidinti tokiame populiariame seriale yra be galo malonu! Jau pamačiusi Džiugo vardą telefono ekrane, jaučiau, kad bus kažkas įdomaus. Paskambinęs jis man pasiūlė vaidmenį trečiajame serialo „Rimti reikalai“ sezone. Po visko kelias dienas jaučiausi taip, lyg būtų mano gimtadienis! Sekiau siužetą dėl kelių mylimų aktorių, todėl tai nebuvo kažkas visiškai naujo, apie ką nežinočiau. Taip pat šiame seriale vaidina ir abu mano specialybės dėstytojai Velta Žygurė-Anužienė ir Vytautas Anužis, todėl šį pasiūlymą laikau tikra privilegija“, – neslepia džiugesio aktorė E. Ancevičiūtė.

Trečiajame serialo „Rimti reikalai“ sezone E. Anceviciūtė įkūnija griežtos, ambicingos, užsispyrusios prokurorės Dovilės vaidmenį. Nepaisydama jokios rizikos ji stengsis išsiaiškinti, kokius nusikaltimus ir paslaptis slepia teisėsauga. Anot Eglės, šie bruožai ją įkvepia, todėl vaidinti be galo įdomu.

Kaip Dovilei (akt. Eglė Ancevičiūtė) seksis narplioti seniai uždulkėjusias bylas, žiūrėkite seriale „Rimti reikalai“ pirmadieniais – ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių