R.Kirilkinas ir E.Anusauskaitė taps Adomu ir Ieva

Sekmadienio vakarą per LNK - išskirtinė „Bitėlando“ šokio ir muzikos fantazija “Meilės jėga“ ,  jausmingas muzikos ir šokio spektaklis, kurio metu atgis žymiausios Lietuvos ir pasaulio meilės istorijos.

Kaip ir dera, viskas prasideda nuo Adomo ir Ievos, kuriuos įkūnija Evelina Anusauskaitė ir Ruslanas Kirilkinas, tuo tarpu Žalčiu taps ir Ievą su Adomu gundys Linas Adomaitis.  

Garsioji „Titaniko“ meilės istorija į „Bitėlando“ sceną sugrįžta su aistringu Džeko (Deividas Meškauskas) šokiu, ir, žinoma, Rose (Rūta Ščiogolovaitė) sudainuota „My heart will go on“. Spalvingasis „Mulen Ružas“ „Bitėlando“ scenoje žaižaruos flirto kibirkštimis ir atgims žaviosios Satin (E. Anusauskaitė) daina „Diamons are the girls best friends“, bei duetu su ją įsimylėjusiu rašytoju Kristianu (Vaidas Baumila) sudainuota „Come what may“, taip pat  Vilijos ir Baibos sudainuota garsiąja „Marmelade“.  

 „Trijų muškietininkų“ istorija „Bitėlando“ scenoje atgims ir LNK „Žvaigždžių“ duetų“ pora - Rūta Ščiogolovaitė ir Mundis sudainuos „Meilė aukščiau negu dangus“, o Vaidas, Merūnas ir Ruslanas pasirodys muškietininkų amplua.

Vienai garsiausių lietuviškų meilės istorijų  „Bitėlando“ scenoje leis atgimti Jūratės (Vilija) ir Kastyčio (Vaidas Baumila) meilės duetas. Scenoje atgimusioje „Velnio nuotakoje“ Girdvainis (Česlovas Gabalis) važiuos pirštis Jurgai (Vaida Genytė), o Pinčukas (Linas Adomaitis, kuriam atiteko daugumai „Meilės jėgos“ spektaklio „blogiečių“ vaidmenų) trukdys įsimylėjėliams skleisdamas savo kerus.

Aistringą, audringą ir kontrastingą Antonijaus ir Kleopatros duetą scenoje įkūnys ir latviškai-lietuviškas Mundžio ir Baibos duetas. „Bitėlande“ atgimusioje pačioje garsiausioje visų laikų meilės istorijos interpretacijoje žaižaruos ne tik Romeo (Česlovas Gabalis) ir Džiuljetos (Vaida Genytė) jausmai, bet ir Montekių ir Kapulečių šeimų kivirčai.

Scenoje skambės ne tik gražios dainos, bet ir šūviai, į sceną išėjus pavojingam Boni (Vilija) ir Klaido (Maksas) duetui.

Vakaro vedėjų duetas - nuolat besišypsanti Livija Gradauskienė ir nepataisomas romantikas Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Koncertas „Meilės jėga". Bitėlandas 2009“ - sekmadienį 20 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių