Mirė prancūzų kino žvaigždė N. Delon

Prancūzų aktorė Nathalie Delon (Natali Delon), kadaise laikyta gražiausia pasaulio moterimi, mirė būdama 79-erių, ketvirtadienį pranešė velionės sūnus naujienų agentūrai AFP.

„Mano motina mirė šį rytą 11 val. Paryžiuje, apsupta savo šeimos ir draugų“, – pranešė aktorius Anthony Delonas (Entonis Delonas).

„Ji mirė nuo labai greitai besivystančio vėžio“, – pridūrė sūnus.

Tarptautinę šlovę N. Delon atnešė 1967 metais sukurta dabar klasika vadinama juosta apie samdomą žudiką „Samurajus“ (Le Samourai), kur ji nusifilmavo su tuometiniu savo vyru – prancūzų kino legenda Alainu Delonu (Alenu Delonu).

Tačiau Maroke ispanų šeimoje gimusi aktorė tuo metu jau buvo spėjusi išgarsėti paskalų skiltyse – ji buvo žinoma kaip moteris, nuviliojusi A. Deloną nuo savo ilgametės širdies draugės Romy Schneider (Romi Šnaider).

Nathalie Delon, kurios tikrasis vardas – Francine Canovas (Fransin Kanova), vėliau turėjo romanų su Holivudo aktoriumi Richardu Burtonu (Ričardu Bertonu) ir amerikiečių dainininku Eddie Fisheriu (Edžiu Fišeriu), „Žvaigždžių karų“ (Star Wars) aktorės Carrie Fisher (Keri Fišer) tėvu. Abu šie vyrai buvo susituokę su Elizabeth Taylor (Elizabet Teilor).

Su A. Delonu Nathalie susipažino viename Paryžiaus naktiniame klube, kai jai buvo 21-eri. Tuomet jis artimai bendravo su R. Schneider, austrų kilmės juostų „Sisi“ (Sissi) ir  „Kas naujo, katyte?“ (What's New Pussycat?) žvaigžde.

A. Delonas ilgai slėpė savo romaną nuo R. Schneider, kol galiausiai slapta susituokė su Nathalie 1964metų rugpjūtį ir kartu išvažiavo į Los Andželą, kur po mėnesio gimė jų sūnus Anthony.

„Buvau labai naivi“

Nors Nathalie Delon yra vienintelė moteris, su kuria buvo susituokęs visame pasaulyje išgarsėjęs mergišius, vėliau ji prisipažino, kad R. Schneider šešėlis temdė jų santykius.

„Alainas niekada apie ją nekalbėjo, bet laikas nuo laiko aš matydavau liūdesio šešėlį jo veide“, – vėliau pasakojo Nathalie.

R. Schneider mirė 1982 metais, praėjus mažiau nei metams po jos 14 metų sūnaus tragiškos mirties.

Nathalie Delon sakė, kad greitai pavargo nuo gyvenimo su mergišiumi aktoriumi Holivude.

„Aš buvau labai naivi. Jis buvo neištikimas, o aš – ne, – pasakojo ji. – Kai jį palikau, palikau viską. Pasiėmiau tik sūnų ir auklę.“

N. Delon aktorystė Jungtinėse Valstijose daugiausia apsiribojo epizodiniais vaidmenimis, nors moteris pasiliko ten gyventi, bet grįždavo į Prancūziją filmuotis režisierių Jeano-Pierre'o Melville'o (Žano Pjero Melvilio) bei Brigitte Bardot (Brižit Bardo) atradusio ir ją vėliau vedusio Roger Vadimo (Rožė Vadimo) juostose.

N. Delon devintajame dešimtmetyje pati sukūrė du filmus: „Sweet Lies“ ir „They Call It An Accident“.

Nepaisant nepasisekusios santuokos, ji visada palaikė draugiškus santykius su A. Delonu. Praėjusį mėnesį poros sūnus paskelbė nuotrauką, kurioje jie užfiksuoti drauge švenčiantys Kalėdas.

85 metų A. Delono sveikata pastaruoju metu taip pat buvo silpna. Pernai jis patyrė insultą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Na ir kodel kodel kodel

Na ir kodel kodel kodel portretas
toks graziu talentingu protingu moteru likimas. Nors koks skirtumas.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių