LNK pristato visus „Muzikos akademijos“ dalyvius!

Jau šį šeštadienį per LNK startuoja šou „Muzikos akademija“. Žiūrovai pamatys „Muzikos akademijos“ dalyvius ir išgirs pirmąsias jų dainas. Tad LNK pristato visus dešimt būsimųjų žvaigždžių.  

Arielė. Dviejų vaikų mama „Muzikos akademijoje“ išpildys savo svajonę. Jai 26-eri, ji gyvena Kaune, ji turi šeimą - šešerius metus yra ištekėjusi ir su vyru augina dvi dukreles. Vienai - penkeri, kitai - pusantrų. Arielė po vidurinės mokyklos baigimo studijavo Muzikos ir teatro akademijoje klasikinį vokalą. Tačiau tai darė tik vienerius metus. Kaip šiandien sako, tuomet dar nebuvo pasiruošusi rimtajai muzikai, rimtiems mokslams.

Atas. Vyriausias „Muzikos akademijos“ dalyvis atėjo pasimokyti iš jaunimo. 29-erių tenoras Atas nenorės prisiimti šou dalyvių „tėvelio“ vaidmens. Trakuose būdamas dešimties metų lankė muzikos mokyklą. Mokėsi fortepijono ir trimito. Trimitu susižavėjo ir studijavo šio instrumento subtilybes dešimt metų. Po devynių klasių įstojo į Čiurlionio menų gimnaziją, ją baigė. Baigė taip pat Muzikos ir teatro akademiją, dainavimo specialybę.

Olegas. Žmogus-orkestras ir dainuoja, ir groja, ir šoka, ir "beatboxina". 18-metis vilnietis sako: „Esu universalus. Galiu daryti viską. Bet noriu išmokti tik nepriekaištingai dainuoti“. Olegas šiemet įstojo į Vilniaus kolegijos dainavimo specialybę. Moka jis ir šokti. Tai daro „Street dance“ stiliumi. Ir groti gali - pianinu, gitara bei bosine gitara. Be kita ko, vaikinas dar ir „beatboxeris“  - vienas iš tų keistuolių, lūpomis sugebančių atkartoti visų instrumentų garsus ir „sugroti“ dainą.

Rūta. Šešiolikmetei prieš „Muzikos akademiją“ patarimus žarstė Vaidas ir Donatas Baumilos. Rūta šiemet bus vienuoliktokė. Savo klasės auklėtojai jau pranešė, kodėl kartais į kokią pamoką neatvyks. Rūtos sesuo - dainininko Donato Baumilos žmona. Ir Donatas, ir jo brolis Vaidas Baumila, kadaise pats dalyvavęs muzikiniame šou, žarstė Rūtai patarimus. „Svarbiausia, sakė, kad neprikalbėčiau, ko nereikia“. Rūtos šeimoje - visi dainuojantys. „Tėtis važinėja po vestuves, mama mėgsta dainuoti, abi seserys balsingos“, - vardija.

Edgaras. Trimito genijumi dėl traumos netapęs muzikantas ruošiasi dainomis užkariauti didžiąją LNK „Muzikos akademiją“. 23-ejų Edgaras Kapočius gyvenimo istorija - pilna kontrastų. Į vaikino muzikinę trimitininko karjerą šeima dėjo viltis, o Edgaras dirbo kartais iki nusilpimo. Lemtingą vakarą jam tebuvo 17 metų. Jis koncertavo su Balio Dvariono muzikos mokyklos orkestru. Grojant solo partiją Verdžio operoje „Aida“, Edgaro lūpa staiga pamėlynavo, ėmė virpėti, pervėrė skausmas. Trimito garsas tapo nešvarus, instrumentas ėmė šnypšti. „Šiaip taip sugrojau kūrinį iki galo. Ir mano trimitininko karjera baigėsi“, - pasakoja „Muzikos akademijos“ dalyvis.

Egė. Aguileros balsu Dievo apdovanota gražuolė iš Utenos rajono kaimo visai nesijaudina dėl to, kad netrukus jis atsidurs šimtų tūkstančių LNK „Muzikos akademijos“ žiūrovų dėmesio centre. Neramu tik dėl vieno: kad neatšaltų santykiai su mylimuoju. 18-metės gyvenimas - artėjanti dvylikta klasė mokykloje, geriausia draugė, mylimas vaikinas, šeima. Tačiau nuo rudens mokslus ir gyvenimą Utenos rajone mergina derins su tiesioginėmis TV transliacijomis, repeticijomis, fotosesijomis Vilniuje.

Eldaras. Užteko jam pasirodyti LNK „Pramogų traukinio“ klipo filmavime, ir spauda suošė: Lietuva turi naują Radži. Bet jis prieštarauja. „Mes visai kitokie. Absoliučiai. Aš esu azerbaidžanietis. Mano kitoks balso tembras. Mano visai kitokia dainuojama muzika. Galų gale visai kitokia išvaizda“, - sako 26 metų Eldaras. Tačiau vaikinas sutinka, kad jis lietuviams atrodo lygiai toks pats egzotiškas, kaip ir romų tautybės Radži. Nors Eldaro ir tėtis, ir mama - iš Azerbaidžano, vaikinas gimė Vilniuje ir čia užaugo. Savo tėvų gimtinėje jis buvo vos kelis kartus, bet iš tėvų paveldėjo tamsų gymį ir temperamentą.

Marija. 180 centimetrų ūgio gražuolė nutarė dalyvauti LNK „Muzikos akademijoje“ dėl to, kad mėgsta būti dėmesio centre ir nori išmokti profesionaliai dainuoti. „Galėčiau ir su Deiviu, kaip Valinskienė, padainuoti. Be problemų. Jį ant kėdutės pastatyčiau, ir pirmyn“, - humoro nestokoja „Muzikos akademijos“ dalyvė. Garbanei - 20 metų. Ji kilusi iš Radviliškio, šiuo metu Vilniaus kolegijoje studijuoja kultūros vadybą. Vasarą dirbo batų parduotuvėje konsultante.

Vaida. Mergina ne pirmą kartą bando skintis kelią į didžiąją sceną. Ji buvo patekusi į pirmąjį LNK muzikos šou „Kelias į žvaigždes“, tačiau dalyvauti atsisakė, pasirinkusi politikos mokslus. Neseniai ji gavo politologės diplomą. „Rimti mokslai baigti, laikas toliau įgyvendinti savo svajones“, - sako Vaida. Šiuo metu žavioji Vaida vaikino neturi. „Vyrai bijo gražių ir protingų moterų!“, - juokiasi Vaida. O dar ir dainuojančių?...

Nerijus. Kaip dainuoja kur nors Seime dirbantis rimtas teisininkas, kai grįžta namo po darbo ir nusimeta veržiantį kostiumą? Sužinosime, kai 21-erių Nerijus išgarsės LNK „Muzikos akademijoje“ ir baigs teisės studijas. Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijoje vaikinukas studijuoja teisę.


Šiame straipsnyje: muzikos akademija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių