Slapta policijos pareigūnų operacija: paimta apie 20 kilogramų narkotikų

 • Teksto dydis:

Per slaptą Marijampolės ir Jurbarko pareigūnų operaciją praėjusią savaitę paimta apie 20 kilogramų narkotikų.

Kaip pirmadienį pranešė Marijampolės policija, taip buvo užkirstas narkotinių medžiagų tiekimo kelias iš Kauno į Jurbarką.

Anot pareigūnų, rugpjūčio 2 dieną Jurbarko rajone patikrinimui buvo sustabdytas lengvasis automobilis „Audi A6“, kurį vairavo Jurbarko miesto gyventojas. Automobilio apžiūros metu buvo rastas paketas su jame esančiomis augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.

Tuo pačiu metu Kauno mieste buvo sulaikyti du jo gyventojai. Atlikus kratą vieno iš įtariamųjų konspiraciniame garaže Kaune buvo aptikta platinimui jau paruoštų narkotinių medžiagų: galimai kokaino bei didelis kiekis kanapių.

Be to, įtariamojo giminei priklausančioje apleistoje sodyboje buvo aptikti du šiltnamiai, su juose augančiais 140 vienetų kanapių augalų, įrengta drėkinimo bei tręšimo sistema.

Policijos pareigūnų sėkmingai įgyvendintos operacijos metu iš viso iš nelegalios apyvartos paimta apie 20 kilogramų narkotinių medžiagų – kanapių, kurios turėjo pasiekti Lietuvos gatves.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.


Šiame straipsnyje: žolėmarihuananarkotikai

NAUJAUSI KOMENTARAI

tuoj seime lengvu narkotiku ystayma stums

tuoj seime lengvu narkotiku ystayma stums portretas
i tada prie mokyklu prie vaiku darzeliu prie autobusu stoties prie ligoniniu legaliai stoves kioskeliai oficialiai su kainomis bus paruosti maisiukai... mmm kaip puiku....gales mokinukai per pertrauka susisaut lengva doze....

GERBIAMI

GERBIAMI portretas
PAREIGUNAI,MES TAI CIA KAUNE TAIP NESITVARKOME,PAS MUS TAIP MENTAI NEDYRBA,GAL IR PRO MUSU SLABOTKE PRASUKTUMET,BUTUME LABAI DEKINGI...

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Lietuvos Respublikos išdavikai-žvalgai Velnio išpažintojai veikė Lietuvos teise, vardu, slėpdami, teisybę. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris(klaunas) 865608032, Neringa Venckienė (prostitutė-gegutė, Kaunas, Gričiūpio seniūnija, A. Baranausko gatvė, 12-54) 862401700, 860987088, Aloyzas Venckus (kuilys) 860318032. Gintaras Petrauskas, povilas Mačiulis, Mantas Jurgutis, Andrius Palionis, Visvaldas Matijošaitis, Rūta Simkautytė-Kondarauskė. A. Baltrūnas, Sakalaitė, Valaitis, Miknienė, E. Žigutis, Šarūnas Jonušas, I. Kvietkauskienė, Pilipavičius, J. Raudeliūnienė, Levinckienė, Kvaraciejus. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Henrikas Daktaras, Ramutė Daktarienė (LR BK 149, išžaginti) Kiti slepiantis. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT 294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių