Šilutėje policijos pareigūnai išaiškino į garažus įsisukusius vagis Pereiti į pagrindinį turinį

Šilutėje policijos pareigūnai išaiškino į garažus įsisukusius vagis

2014-03-18 11:18 kauno.diena.lt inf.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai  atskleidė grupę asmenų, kurie Šilutės mieste ir rajone vogė iš gyventojų garažų.

Išsamus policijos pareigūnų tyrimas atskleidė 2013 metų pabaigoje ir šiais metais įvykdytose vagystėse dalyvavusius asmenis. Į policijos akiratį pateko keturi šilutiškiai, kurie įsibrovę į garažus Šilutėje ir Juknaičių gyvenvietėje, pasisavindavo ten rastus lengvai juodojoje rinkoje realizuojamus daiktus -  automobilių ratus, darbo įrankius, degalus, spalvotąjį metalą. Vagišiai dalį daiktų jau buvo spėję parduoti, kiti rasti kratų pas įtariamuosius metu.

Įtarimai dėl svetimo turto pagrobimo įsibraunant į patalpas pareikšti keturiems Šilutės miesto gyventojams. Vienas iš įtariamųjų anksčiau teisėsaugai žinomas asmuo.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų