Priėmė sprendimą dėl visą šalį sukrėtusios Šiaulių medikės savižudybės byloje: tyrimas nutrauktas

Prokuratūra ketvirtadienį pranešė nutraukusi tyrimą dėl Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotojos Lauros Šilinskytės savižudybės, nenustačius, jog dėl medikės privedimo prie šių veiksmų būtų kalti kiti asmenys.

„Daugiau nei 150 lapų apimties nutarime konstatuojama, kad tyrimo metu nenustatyta jokių duomenų, kurie atskleistų, jog moters atleidimą iš darbo inicijavę ar kiti asmenys būtų siekę privesti ją prie savižudybės ar būtų numatę, kad ji gali priimti tokį sprendimą, todėl daroma išvada, kad jų veiksmuose kaltės nėra“, – teigiama Generalinės prokuratūros pranešime.

Tyrimas pradėtas 2021-ųjų gegužę, kai tą patį mėnesį nusižudė Respublikinėje Šiaulių ligoninėse dirbusi jauna medikė. Žiniasklaidoje tuomet skelbta, kad tragedija galėjo įvykti dėl mobingo darbo vietoje.


Šiame straipsnyje: nusižudė medikėRespublikinė Šiaulių ligoninėmedikės savižudybėLaura Šilinskytėmobingaspagalbos telnutrauktas tyrimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ir ką pasiekė kvailelė pasikardama ? Tik apsijuokė....

tiek

tiek portretas
tempe o galiausiai tyrima nutrauke,zmogaus nera,ir kaltu nera labai gaila jaunos,puikios gydytojos

Komentaras

Komentaras portretas
Kaip viskas beviltiška, ir žmogaus nera. Kova su vejo malūnais. Aišku, kad buvo priekabiavimas, aišku, kad ne ten nusitaikė kovoti. Labai stipriai suprantu mirusiàja, tokiems žmonės labai sunku gyvenime, jû nedaug, kurie pasirenka kovà.Na , ir kas iš to. Skausmas šeimai, nera gražios jaunos , perspektyvios gydytojos, moters.Niekada žmones nesiimkite kažkokios kovos, jei esate vienas, be rimto užnugario. Žūsite, ir tos aukos nereikia niekam. O tiesiog, reikejo išeiti, ir palikti viskà. Gyvenimas būtû sustatęs viskà į savo vietas.Nereikia to rezultato čia ir dabar. Tiesiog laikas niekada neprašauna pro šonà.Ech…
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių