Po tragiško gaisro: įtariamasis žmogžudyste ir padegimu – jau surastas

  • Teksto dydis:

Sekmadienio vakarą Raseinių rajone, Norgėlų kaime, kilo gaisras. Užgesinus degantį namą rasti apanglėję dviejų žmonių kūnai. Įtariama, kad žuvo motina su dukra. Pareigūnai neatmeta žmogžudystės ir padegimo versijų ir ieškojo nusikalstamos veikos padarymu įtariamo Mariaus Marcinkaus. Antrą dieną ieškomas vyras rastas antradienio vakarą. Apie tai Šiaulių apskrities policija pranešė apie 20.25 val.

„Dirba iki 50 pareigūnų, kinologai. Kiek įmanoma kalbasi su žmonėmis, apžiūri apleistas ir negyvenamas sodybas, visur ieško – rezultato kol kas nėra, – portalui kauno.diena.lt antradienį pasakojo Šiaulių apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėjas Artūras Šliavas. –Visuomenės neprašome dalyvauti paieškose, nes nesame įsitikinę, ar tai nėra pavojinga, tačiau policija vis dar prašo visuomenės pagalbos – suteikti informacijos.“

Pirmadienį pranešta, kad Raseinių rajono policijos pareigūnai ieško nusikalstamos veikos padarymu įtariamo 36-erių M. Marcinkaus.  Paskutinė žinoma vyriškio gyvenamoji vieta – Raseinių rajonas, Norgėlų kaimas.

Marius Marcinkus. Policijos nuotr.

Kaip jau buvo skelbta, Norgėlų kaime esančiame name gaisras kilo sekmadienį, apie 21 val. 10 min. Ugnis pasiglemžė visą medinį, vieno aukšto namą.

Kaip praneša LNK, gesinti gaisro ugniagesiai atskubėjo keturiomis mašinomis su vandens cisternomis ir gesinimo darbų vadovai. Kiek apmalšinę ugnį gelbėtojai su specialiais kvėpavimo aparatais puolė į vidų: iš karto buvo rastas apdegęs žmogaus kūnas. Po kelių valandų – užgesinus gaisrą ir perkasant nuodėgulius – aptiktas dar vienas apanglėjęs žmogaus kūnas. 

Sudegusiame name gyveno pusamžė moteris su sukra. Įtariama, kad jos ir žuvo. Tačiau tai dar turės patvirtinti DNR tyrimai. Kartu su moterimis name gyveno ir dukros sugyventinis M. Marcinkus – jis dingęs. 

Pareigūnai įtaria, kad gaisras galėjo būti sukeltas tyčia, siekant nuslėpti kraupų nusikaltimą. „Kol kas versijų yra daug, kad ne tik kūnai galėjo sudegti gaisro metu. Neatmesta ir nužudymo versija, todėl policija yra paskelbusi šio žmogaus paiešką, – pirmadienį LNK sakė policijos atstovas A. Šliavas. – Šis žmogus yra teistas dėl smurto artimoje aplinkoje ir ši sodyba pareigūnams yra žinoma.“

Aiškėja, kad viena žuvusiųjų policijos pagalbos ieškojo kelios valandos iki gaisro. Moteris skundėsi, kad neblaivus sugyventinis pašėlo. 

Daugiau informacijos – vaizdo įraše:

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vėl sugyventinis,ir vėl alkoholis...Lietuvos kaimo kasdienybė.

To anonimas

To anonimas portretas
O tu kur buvai?

Anonimas

Anonimas portretas
O tai kur ta pagalba buvo kad abi moterys sudegė?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių