Irena Starošaitė bijojo, bet koncertavo Henrikui Daktarui

„Auksinėje blykstėje” apie bendravimą su kriminalinio pasaulio atstovais „Auksinėje blykstėje“ prabilo atlikėja Irena Starošaitė. Laidos žiūrovai sužinos, kas sieja šią žavią dainininkę ir neseniai sučiuptą Henriką Daktarą.

Irena prisipažino dainavusi šio nusikaltėlio vestuvių sukakties šventėje bei bendravusi su jo žmona. Jau daug pačią įvairiausią publiką linksminanti moteris atviravo, kad yra tekę koncertuoti scenos prieigą saugant apsaugos darbuotojams, mat nusikalstamo pasaulio atstovai leisdavo sau ropštis ant scenos, o tai atlikėjai keldavo baimę.

Nors pramogų pasaulyje kalbama apie Žilvino Žvagulio klystkelius, jo sutuoktinė teigė privataus detektyvo tikrai nesamdytų, kad išsiaiškintų, ką jos vyras veikia vakarais. Žilvinas taip pat tvirtino pasitikintis savo žmona ir dievagojosi klystkeliais neinantis.  

„Auksinė blykstė“ Irenai Starošaitei parengė malonią staigmeną. Moteris jau netrukus švęs savo gimtadienį, tad gavo nuo laidos siurprizą - linkėjimus ir dovaną nuo žavaus ir garsaus viengungio. Spėliodama, kas jis galėtų būti, Irena įvardijo Marijoną Mikutavičių. Tačiau ypatingą dovaną I.Starošaitei siuntė Jogaila Morkūnas, kurio teigimu, didžiausios dovanos Irena verta jau vien dėl to, kad tiek metų gyvena su Žilvinu Žvaguliu.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių