Į pasienį su Baltarusija grįžo neteisėti migrantai: pasieniečiai neįleido keturių

  • Teksto dydis:

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti keturi neteisėti migrantai, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje trečiadienį užsieniečiai sieną nelegaliai bandė kirsti 47 kartus, Lenkijos pareigūnai į šalį antradienį neįleido 134 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 954 neteisėtiems migrantams. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista apie 20,3 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

emigrantai gryzkit tevynei jusu reikia...

emigrantai gryzkit tevynei jusu   reikia... portretas
a realiai ....PSD vezdu i kakta ...vakcina i zopa sutarti su elektrikais aferistais pasirasai i pashol rabotat vania vatufka...

Vot tep.

Vot tep. portretas
Tie visi neteisėti migrantai, iš kurių daugelis ekonominiai, yra kaip sankcijos tai šioje srityje nukvakusiai ES.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių