Baltarusijos pasienyje apgręžtas 61 migrantas: nuo pernai tokių – jau 18 tūkst.

  • Teksto dydis:

Lietuvos pareigūnai pasienyje su Baltarusija per praėjusią parą apgręžė 61 neteisėtai į šalį bandžiusį patekti migrantą, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje penktadienį fiksuotas 21 bandymas neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai į šalį ketvirtadienį neįleido 112 migrantų.

Didžiausias apgręžimų skaičius šiemet fiksuotas rugsėjo 20 dieną, kai pasienyje apgręžti 135 migrantai. Daugiau migrantų apgręžta tik pernai lapkričio 12 dieną, kai į šalies teritoriją neįleisti 144 asmenys.

Nuo praėjusių metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista apie 18 tūkstančių. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir ES.

Praėjusiais metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų.

Prieš metus kilusį migrantų iš Baltarusijos antplūdį Lietuva vadina Minsko režimo hibridine ataka.NAUJAUSI KOMENTARAI

a nepagalvojat kodel zmones i emigracija bega

a nepagalvojat kodel zmones  i emigracija bega portretas
i kodel nepagalvojat jus ka savo pagalbomis padejot kazkam ju namus subombarduot.... ??? as gi sakaiu ka musu ekspedicijos pasiustos i anu zemes atnes mums mara ....prakeiksma alaxo liaudies ....visaliaudini.......

jo

jo portretas
vyt parazitus megztaberecius balsuojancius uz konservas per patrankos suvi...

Arijas

Arijas portretas
Vyti parazitus-teroristus per patrankos suvi nuo Lietuvos sienos. Vien jau paziurejus i tuos galvazudzius, bloga darosi.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių