Anyta pareigūnams į rankas atidavė „naminukę“ gaminančią marčią

  • Teksto dydis:

Alytaus apskrities pareigūnai, vykdydami policinę priemonę Lazdijų rajone, aptiko aparatą naminei degtinei gaminti, ir kelis šimtus litrų raugo.

Tikrindami gautą informaciją, policininkai apsilankė Krikštonių kaime gyvenančios šeimos namuose. Pradžioje nieko neleistino neradus, patyrusių specialistų akį patraukė, atokiau stovintis pagalbinis pastatas, kurio viduje, stovėjo naminės degtinės gamybai jau paruošta įranga bei 300 litrų raugo.

Į sodybą įsileidusi garbaus amžiaus moteris teigė, kad „naminukę“ gamina kartu gyvenanti jos marti ir visas rastas „turtas“ priklauso būtent jai.

50-metė moteris į policijos pareigūnų akiratį įkliuvo pirmą kartą.

Dėl radinio sodyboje, Lazdijų rajono pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo ir aparato jiems gaminti laikymo. Už tokį nusikaltimą didžiausia numatyta bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policija ragina gyventojus būti nepakantiems daromiems teisės pažeidimams, o apie žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.NAUJAUSI KOMENTARAI

!!!!!!!

!!!!!!! portretas
Judošius - galėjo kitų būdu paveikti.

Paxmielo \\\\\.../////

Paxmielo  \\\\\...///// portretas
nedavė.

mh joo

mh joo portretas
eh tas moteriškas solidarumas
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių