Magistralėje „Via Baltica“ susidūrė keturi vilkikai: vienas nulėkė nuo kelio (vaizdo įrašas)

  • Teksto dydis:

Marijampolės savivaldybėje susidūrė keturi vilkikai.

„Tarp Kalvarijos ir Marijampolės, E67. Keturi sunkvežimiai. Vairuokit saugiai“, – pranešė skaitytojas, užfiksavęs šią avariją.

Kaip matyti vaizdo įraše, vienas vilkikas nulėkė nuo kelio.

Kelininkai perspėja, kad sekmadienio pavakarę eismo sąlygas sunkina snygis ir pustymas, o naktį numatomas plikledis.

Eismo informacijos centro 16 val. duomenimis, pietvakarių, vakarų, šiaurės vakarų ir rytų Lietuvoje magistraliniai keliai šlapi, krašto ir intensyviausi rajoniniai keliai daug kur provėžoti, padengti pažliugusiu sniegu, vietomis dėl pustymo padengti sniego sluoksniu.

O. Vaikšnoro vaizdo įrašas. 

Likusioje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios, drėgnos, vietomis provėžotos.

Mažesnio eismo intensyvumo krašto ir rajoniniai keliai visoje šalyje taip pat provėžoti, slidūs, daug kur padengti iki 10 centimetrų prispausto, pažliugusio ar puraus sniego sluoksniu.

Pranešama, kad šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Beveik visur šalyje sninga, daug kur pusto. Oro temperatūra nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį žymesnių kritulių nenumatoma, tačiau daug kur susidarys plikledis. Vėjas vakarų, pietvakarių, pereinantis į pietų, 7–12 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 4 iki 9, pajūryje nuo 1 iki 3 laipsnių šalčio.


Šiame straipsnyje: avarijasusidūrė vilkikai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Juozas

Juozas portretas
Šitoje magistralėje vairuotojas turi pasirinkti saugų važiavimo greitį, o nežiūrėti,kad ant kelio ženklo užrašyta 120km/h ir nesijausti,kaip važiuojant kariniame palegone...

Būtų

Būtų portretas
Bent po dvi eismo juostas dauk nelaimių būtų išvengta, bet nemoka labusai kelių tiest, kas prie ruso pastatyta tas dar kažkiek panašu į kelią

Idomu,

Idomu, portretas
kas pamaise tam pirmajam ir nuvaziavo? Be priezasties niekas nekerta kelyje per stabdzius!
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių