Už sumedžiotą šerną Kretingos rajone – rimtos bėdos dviem medžiotojams

  • Teksto dydis:

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai atlikę išsamų tyrimą nustatė neteisėtos medžioklės atvejį Kretingos rajone, kai asmuo sumedžiojo šerną iš automobilio. Už neteisėtai sumedžiotą ir dorotą šerną dviem medžiotojams gresia ne tik didelės baudos, bet ir teisės medžioti atėmimas iki penkerių metų, buvo paimtas automobilis ir ginklas.

Atlikę tyrimą, Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai nustatė, kad vienas iš dviejų medžiotojų suaugusį šerną sumedžiojo iš automobilio. Neteisėtai sumedžiotą laukinį gyvūną jie nugabeno į gyvūnų pirminio apdorojimo patalpas ir ten jį išdorojo.

Aplinkosaugininkai primena, kad Medžioklės Lietuvos Respublikoje taisyklės draudžia medžioti iš transporto priemonių, taip pat vaikant ar transporto priemonėmis numušant medžiojamuosius gyvūnus. Išsamią informaciją medžiotojams rasite Aplinkos apsaugos parengtoje atmintinėje.

Už neteisėtus veiksmus asmenims bus surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Šerną neteisėtai sumedžiojusiam, gabenusiam ir dorojusiam asmeniui gresia netekti šaunamojo ginklo ir transporto priemonės bei bauda iki 1800 eurų. Laukinį gyvūną neteisėtai gabenusiam ir dorojusiam asmeniui gresia bauda iki 1700 eurų.

Žala gyvūnijos ištekliams siekia 2345 eurus, kurią asmenys atlygino.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rici

Rici portretas
Brangi dešra .

fricui

fricui portretas
tai visi medžiotojai žudikai. o šitas vienas nusikalto kad šovė per langą. vėlgi - natūralios atrankos nėra, jei ne mediotojai - vilkai seniai pautus tau būt nukandę.

Fritz

Fritz  portretas
Gerai, kad suciupo tuos zudikus.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių