Realizavę ilgalaikį tyrimą Klaipėdos kriminalistai aptiko 10 kg kanapių ir 2 kg kokaino

 • Teksto dydis:

Klaipėdos apskrities policija per kratas pas įtariamąjį narkotikų platinimu aptiko, kaip įtariama, apie 10 kilogramų kanapių, apie 2 kilogramus kokaino ir daugiau nei 26 tūkst. eurų, gautų iš prekybos kvaišalais.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai gruodžio pradžioje Kretingos rajone, Žibininkų kaime, sulaikė anksčiau neteistą, vienoje iš bendrovių dirbantį 41 metų klaipėdietį.

Kaip pranešė policija, per asmens kratą buvo rasta, kaip įtariama, kokaino.

Tą pačią dieną Klaipėdos rajone, Mazūriškių kaime, teisėsaugininkai sulaikė minėtą narkotinę medžiagą, įtariama, platinusį 27 metų Klaipėdos miesto gyventoją. Šio anksčiau neteisto, vienoje iš bendrovių dirbančio vyriškio asmens kratos metu rasta, kaip įtariama, kokaino.

Tęsdami tyrimo veiksmus, uostamiesčio pareigūnai Klaipėdoje, Įgulos gatvėje, sulaikė narkotinę medžiagą 27 metų vyrui, įtariama, platinusį, taip pat vienoje iš bendrovių dirbantį 40 metų klaipėdietį. Pastarasis teisėsaugai jau žinomas – anksčiau teistas už kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimą.

Taip pat per šią operaciją kitą dieną Klaipėdoje, Turgaus aikštėje, sulaikytas anksčiau neteistas, niekur nedirbantis, 39 metų Klaipėdos gyventojas, įtariama, pardavęs narkotinę medžiagą jau minėtam 40 metų vyriškiui.

Per kratas 39 metų vyro gyvenamosiose vietose be anksčiau minėtų kilogramų narkotikų rasta dar psichotropinių grybų bei kitų psichotropinių medžiagų, metalinis presas, trejos elektroninės svarstyklės.

Narkotinių medžiagų platinimu įtariami trys asmenys, o vienas iš jų – ir neteisėtu disponavimu labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. Dar vienas asmuo įtariamas narkotinės medžiagos įgijimu be tikslo platinti.

Visi keturi įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau trims įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Ketvirtam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

morgana

morgana portretas
tai narkogėjų partijos vaisai

Mari

Mari portretas
Visdeltokų kaleimo jie nebijo,už tai dabar gerai pasedės.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių