Vėtra Klaipėdos apskrityje kėlė sąmyšį: ant automobilių virto medžiai, nuo kelio nulėkė vilkikai

Uostamiestyje stiprus vėjas vėl ant automobilių vertė medžius, o Klaipėdos prieigose nuo kelio nulėkė vilkikai, pakelėje įstrigo net ir greideris.

Sugadino šešias mašinas

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgų valdymo skyriaus specialistas Juozas Vintilas tikino, kad per parą ugniagesiai Klaipėdoje, Palangoje ir Skuode 21 kartą vyko šalinti nuvirtusių ar grėsmingai pakrypusių medžių.

"Šeši automobiliai buvo apgadinti užvirtusių medžių. Sausio 15-osios gatvės kieme – trys automobiliai, kitur – du, vienoje vietoje vėjo išdraskyta tvora apgadino mašiną", – sakė J.Vintilas.

Tris kartus ugniagesiai vyko nuo daugiabučių šalinti pavojingai atplyšusių stogo dangų.

Keliuose – avarijų virtinė

Per parą, daugiausiai ketvirtadienio vakarą, ir iki pat vidurnakčio, Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba užfiksavo 12 autoįvykių, kuriuose prireikė ugniagesių pagalbos. Žmonės nenukentėjo.

"Nelaimės įvyko automagistralėje ties Klaipėda. Prie Jakų žiedinės sankryžos ir vienoje, ir kitoje pusėje nuo kelio nuvažiavo automobiliai ir keli vilkikai", – pasakojo J.Vintilas.

Vienoje vietoje fiksuotas mikroautobuso smūgis į kelio atitvarus, kitur į krovininį autobusiuką rėžėsi iš paskos važiavęs autobusas.

Į atitvarus trenkėsi ir du vilkikai. Nelaimė nutiko magistralėje, ties įmone "Vlantana".

Šį kelio ruožą vairuotojai vadina juodąja skyle, nes čia įvyksta daugybė nelaimingų įvykių.

Nuostolių patyrė ir tie, kurie net nevažiavo iš automobilių stovėjimo aikštelių. Prie bendrovės "Lietuvos draudimas" būstinės vėjas nubloškė šiukšlių konteinerį, kuris aptalžė čia paliktus lengvuosius automobilius.

Daugiabučio kieme per vėtrą lūžo medžio dalis ir sudaužė kieme stovėjusį "Audi".

Debreceno gatvėje taip pat virtęs medis apgadino automobilį.

Paralyžiavo eismą

Lypkių gatvėje ketvirtadienio vakarą pakelėje įstrigo greideris.

Vairuotojai, kaip jau įprasta, socialiniuose tinkluose liejo pyktį, kad uostamiesčio gatvės visiškai nevalytos.

Sunkiai apledėjusiomis gatvėmis judėjo net sunkiasvoriai sunkvežimiai su priekabomis. Dėl slidžios kelio dangos automobilių ratai sukosi vietoje.

Dėl dviejų vilkikų avarijos ketvirtadienio vakarą susidarė įspūdinga spūstis Jūrininkų gatvėje, nuo Vingio gatvės iki Šilutės plento. Eismas buvo paralyžiuotas visiškai, automobiliai įstrigo abejose eismo juostose.

Ketvirtadienį ir penktadienį pajūryje numatomi stichiniai vakarų, šiaurės vėjo gūsiai. Apie tai gyventojams buvo išsiųstos įspėjamosios žinutės. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Klaipėdoje pūtė stiprus 21–25 m/s vėjas. Vėjuota ir penktadienį, tačiau vėjas turėtų rimti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių