Dingo įmonės automobilis: policija po dviejų savaičių pradėjo tyrimą Pereiti į pagrindinį turinį

Dingo įmonės automobilis: policija po dviejų savaičių pradėjo tyrimą

2025-07-04 11:15

Įmonės automobilio pradingimas kelia miesto policijos komisariato pareigūnams nemažai klausimų. Tik po porą savaičių užtrukusio aplinkybių tikslinimo pradėtas ikiteisminis vagystės tyrimas.

Operatyvumas: porą savaičių pareigūnai aiškinosi, ar yra pagrindas pradėti dingusio automobilio vagystės tyrimą.
Operatyvumas: porą savaičių pareigūnai aiškinosi, ar yra pagrindas pradėti dingusio automobilio vagystės tyrimą. / R. Zakšensko nuotr.

Baltijos prospekte veikiančios įmonės automobilių stovėjimo aikštelėje buvo laikomas bendrovės automobilis „Volvo V70“.

Birželio 17-osios ryte jo pasigesta. Supratę, kad automobilis pavogtas, atsakingi asmenys į policiją kreipėsi birželio 20-ąją ir pranešė, kad dingusi mašina verta 7 tūkst. eurų.

Pradžioje pareigūnai neskubėjo pradėti vagystės tyrimo. Kadangi rakteliai buvo palikti automobilyje, juo galėjo pasinaudoti kuris nors įmonės darbuotojas.

Šių aplinkybių aiškinimasis užtruko porą savaičių. Kai savavališkai ir be atsakingų asmenų leidimo mašiną išvairavusio asmens nustatyti nepavyko, miesto policijos komisariato pareigūnai ėmėsi ikiteisminio tyrimo.

Kas galėjo žinoti, kad automobilis neužrakintas, o variklio užvedimo raktelis paliktas salone? Ar aikštelė, kurioje mašina buvo laikoma, yra kaip nors saugoma ir stebima vaizdo kameromis?

Į šiuos bei daug kitų klausimų atsakymus radę pareigūnai, tikėtina, demaskuos vagį ir sužinos, kur šis automobilis yra dabar.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų