Vitės kvartalo gyventojai sunerimę: prie stadiono – akį rėžiantys pėdsakai

Vitės kvartalo gyventojai socialiniuose tinkluose dalijasi nuotraukomis, kuriose užfiksuoti panaudoti švirkštai, išmesti automobilių aikštelėje prie centrinio stadiono, Sportininkų gatvės gale. Žmonės įspėja kaimynus ir į futbolo treniruotes vaikus išleidžiančius tėvus apie čia tykantį pavojų.

Mašinų aikštelė prie stadiono – didelė ir gerai apšviesta, čia mašinų netrūksta net tada, kai stadione nieko nevyksta. Vieni į šią aikštelę atvažiuoja pasimokyti vairuoti, kiti bando "driftinti", porelės ieško ramios vietos.

Akivaizdu, kad čia užsuka ir kvaišalų mėgėjai. Klaipėdiečiai atokiau nuo centrinių vartų rado visą krūvą švirkštų, visi jie buvo panaudoti, daugelis – su adatomis.

Šį vaizdą užfiksavęs žmogus kreipėsi į sportuoti ateinančių vaikų tėvus.

Klaipėdiečiai sutartinai ragino kreiptis į valdininkus ir prašyti, kad aikštelėje būtų įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurių transliuojamą vaizdą matytų policininkai.

„Facebook“ paskyros „Vitės bendruomenė“ nuotr.

Klaipėdos miesto policijos komisariato vadovė Rasa Bekėžienė patikino, kad duos nurodymą miesto gatvėse patruliuojantiems pareigūnams dažniau užsukti į šią aikštelę ir patikrinti, ką veikia automobiliuose sėdintys asmenys.

"Manau, pirmiausia šioje vietoje reikėtų suaktyvinti patruliavimą. Šį adresą įtrauksime į mūsų reagavimo padalinių dienos užduotis, kad policininkai dažniau užsuktų ir pasižiūrėtų, ar ten nėra įtartinų dalykų. Gali būti visaip, gal ten tik išmetė tuos švirkštus, reikia pasižiūrėti. Vaizdo kamerų įrengimo klausimu reikėtų kreiptis į savivaldybę, policija šiuo klausimu gali tik papildomai suteikti informacijos, kur reikėtų stebėti įvykius", – paaiškino R.Bekėžienė.

Bendruomenės pareigūnai aktyviai dirba su saugios kaimynystės grupių nariais. Dažnai šie žmonės labai aktyviai dalijasi su pareigūnais turimomis žiniomis apie negeroves jų aplinkoje ir sulaukia pagalbos. Pavienių pranešimų sulaukiama mažiau.

„Facebook“ paskyros „Vitės bendruomenė“ nuotr.

Pareigūnai su kai kuriais seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar nariais paprastai susitinka ne rečiau nei dukart per metus, išklauso, su kokiomis problemomis susiduria gyventojai.

Miesto kriminalinių įvykių suvestinėje neretai pasitaiko pranešimų apie tai, kad Sportininkų gatvėje policininkai vėlyvu metu patikrino jaunuolių kišenes ar automobilio saloną ir rado kvaišalų. Tai dažniausiai būna kanapės.

Vitės kvartale gyvenantys klaipėdiečiai komentaruose atviravo neretai matantys aikštelėje policijos automobilius ir pastebėję, kad esą policininkai čia atvažiuoja atsipūsti. Gyventojai abejojo, ar pareigūnams įdomu, ką veikia kitose lengvosiose mašinose sėdintys žmonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Cha

Cha portretas
Kai save gerbiančių tautų atstovai gerbia privatumą, riboja kamerų ir net videoregistratorių naudojimą, lietuviškas dvasios ubagas gatavas net šikinyke ją pasistatyti, kad valdžia matytų, kaip jis saugiai šika.

nuj

nuj portretas
Taigi čia pilietiški žmonės masiškai skiepijasi nuo koronos!

viskas tvarkoj.

viskas tvarkoj. portretas
nesuprantu ko cia gyventojai nerimsta. Cia svirkstai po vakcinavimosi. Viskas tvarkoj, samoningi pilieciai statosi sau stiprinancias vakcinos dozes
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių