Palangoje poilsiautojai buvo išversti iš lovų: paryčiais žadino bažnyčios varpai

Palangoje besiilsintys poilsiautojai pirmadienio rytą buvo išversti iš lovų – miestelyje staiga suskambo bažnyčios varpai. Žmonės socialiniame tinkle tikino, kad gaudesį išgirdo dar prieš septintą ryto.

Ne tik poilsiautojai nerimastingai ėmė dairytis, kodėl staiga gaudžia Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios varpai. Kai kurie vietiniai gyventojai taip pat gūžčiojo pečiais, nes taip anksti dažniausiai niekas čia neskambina.

Bažnyčios klebonas Kęstutis Balčiūnas gyventojus ramino, kad varpai Palangoje suskambo ne dėl ypatingo įvykio ar nelaimės.

„Sugriuvo kompiuteris. „Nusinulino“. Kadangi kompiuteris išėjo iš rikiuotės, sugedo laikmatis. Iš pat ryto atvažiavo meistrai, tvarko gedimą. Gali būti, kad turėsime keisti kompiuterį“, – patikino klebonas.

K. Balčiūnas nuramino žmones, kad netrukus varpai Palangoje skambės taip, kaip priklauso.

„Ne karas. Nusiraminkite, niekas nemirė“, – juokavo klebonas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Apgailėtina..

Apgailėtina.. portretas
Propagandistai nebesugalvoja ką blogo parašyti ant Bažnyčios.. juk ji nepalaiko liberalų Šimonytės

Ką jūs čia rašot..

Ką jūs čia rašot.. portretas
Kai Palangoje prie Bažnyčios parapijos namų greta daugiabučių pasistato terasas alaus barus ir iki paryčių bumčina kad net sienos namuose dreba.. vaikai nemiega.. ir niekas nereaguoja..tai tas varpo skambesys kaip paukščiuko čiulbėjimas..

Linoleumas

Linoleumas portretas
O man px:-)
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių