Meras apie didelę teršalų koncentraciją Danės upėje: turime rimtų rūpesčių

  • Teksto dydis:

Naktį Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas savo „Facebook“ paskyroje pranešė apie ekologinę katastrofą.

„Turime rimtų rūpesčių – jau gerokai po vidurnakčio Dangės upėje nuo pat Šiaurės rago pastebėta didelė teršalų koncentracija, jautėsi stiprus naftos produktų kvapas. Apsilankiau vietoje apie 1.10 val. Situacija šiek tiek jau stabilizavosi ir daugiau teršalų (pagal kvapą panašu į mazutą) iš marių į Dangę nebeplūsta. Vietoje darbuojasi aplinkosaugininkai, uostininkai, ugniagesiai gelbėtojai, bandydami stabdyti teršalų plitimą „Meridiano“ link. Tuo pačiu bandoma nedelsiant aiškintis tų teršalų šaltinį, nes tai būtina ir svarbu. Tikiuosi, kad iki ryto situacija bus suvaldyta ir tarša sustabdyta, bet naktis laukia nerami“, – socialiniame tinkle rašė Klaipėdos meras.

Ryte V. Grubliauskas papildė paties paskelbtą žinią faktais – į įvykio vietą buvo iškviestos specialiosios tarnybos, aplinkos apsaugos specialistai, Uosto direkcijos gelbėjimo kateris, kuris turi skymerius ir bonines užtvaras.

Naktį aplink teršalus nutiesta 75 metrai boninių užtvarų ir šeši metrai absorbuojančių bonų. Naktį buvo organizuojamas teršalų surinkimas. Iki ryto bandyta nustatyti teršalų židinį ir jų kiekį.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Tai pitinė uosti pletra

Tai pitinė uosti pletra portretas
Teršė , o dabar ES pi igai plaunami . Uosto pletra. Ji yra tokia kaip matom

rimtų rūpesčių turi visas miestas

rimtų rūpesčių turi visas miestas portretas
kai tokie debilai vadovauja

Degutas

Degutas portretas
Danges upeje! Kol baudos uz piktybini tersima bus mokamos kysiais, taip ir bus toliau...
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių