Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos absolventai – jau diplomuoti

 • Teksto dydis:

Dar per šimtas Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos absolventų baigė studijas ir iškilmingoje ceremonijoje gavo bakalauro diplomus. Jie įteikti laivavedžiams, būsimiesiems kapitonams, būsimiesiems laivų mechanikams ir uosto infrastruktūros vadybininkams.

Vakar iškilmingoje ceremonijoje diplomai įteikti 103 absolventams, iš jų dviem merginoms, būsimosioms laivavedėms.

"Tai yra tarptautinis diplomas. Jie galės dirbti bet kurios valstybės laive. Jau dabar praktikos metu studentai, kai kurie nuo antro kurso, dirbo kompanijose. Uostininkų, logistų situacija panaši. Žiūrint į reitingus, tarp aukštųjų mokyklų esame vieni lyderių, kurių absolventai garantuotai įsidarbina", – teigė Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos Karjeros skyriaus vedėja Genutė Kalvaitienė.

Su pagyrimu diplomus gavo šeši absolventai.

Be diplomų, vakar įteiktos ir bendrovės "Hoegh LNG Klaipėda", Klaipėdos pramonininkų asociacijos bei Onos Mitalienės įsteigtos stipendijos.

Daliai šiųmečių absolventų, kurie mokėsi neakivaizdiniu būdu, diplomai įteikti dar vasarį.

Tąkart diplomus gavo 73 vyrai ir 16 merginų, didžioji jų dauguma taps uosto valdymo įstaigų darbuotojomis.

Mokykla jūrininkus rengia nuo 1948 m., viena naujesnių specialybių – laivų elektros įrenginių eksploatavimas čia dėstoma nuo 2014-ųjų.

Jūrinių profesijų magistro studijų Lietuvoje nėra, dažniausiai Klaipėdoje jūrinius mokslus baigę žmonės toliau studijuoti važiuoja į Lenkiją ar tolimesnius kraštus.NAUJAUSI KOMENTARAI

tam kis

tam kis portretas
o tau neateina į galvą kad suteikti savo Lietuvos piliečiams tokį išsimokslinimą tai jau daug ? Ar tu nori kad visas jaunimas eitų griovių kast ar senių į mafijos hospisus slaugyti? Be to gali viskas keistis - to pačio niekad nebūna...Keisis ir mūsų Lietuva. Ateis laikas kai konservliberalyno sudirbtą šalį imsis taisyti išmintingi žmonės. Kad ir po truputį, kad ir ilgai..Kas gali paneigti kad neatkursim bent vieno savo o ne privataus laivyno? Tik reikia kad sowietinis kapitalizmas baigtūsi..

maryte

maryte portretas
Tai busimi bedarbiai,nes 100 specialistu Lietuvai uztektu 101 metams.Cia panasu i ne kadru ruosimas Lietuvai,o kazkas panasaus i pinigu plovykla.Apie studiju kokybe sunku kazka sakyti,nors tie vyrukai be praktikos paliks tik pusfabrikaiciais,taps kapitonais ir mechanikais tik patys paciausi,nes cia tik startas,begimas bus ilgas ir nelengvas,bet visvienai linkiu dideles sekmes!

kis

kis portretas
Nebloga prabanga 100 zmoniu armija paruosti spelialistus mainuoja nemazus pinigus?Tik idomu,kurie tas jaunimelis dirbs?Juk Lietuva valstybe prie juros tik be laivyno,tad ir musu isaukletas jaunimas tarnaus ir nauda nes ne Lietuvai?Geras geseftas,tik kas ta grietinele srebia?
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių