KUL darbuotojų profesinė sąjunga prašo nušalinti V. Janušonį

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga prašo nušalinti KUL vyriausiąjį gydytoją Vinsą Janušonį, praneša profsąjungos pirmininkas Dainius Burdulis.

„Klaipėdos universitetinės ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga Klaipėdos savivaldybės tarybos narių, mero, Klaipėdos universitetinės ligoninės stebėtojų tarybos prašo kuo skubiau priimti sprendimą nušalinti nuo pareigų Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovą, vyriausiąjį gydytoją Vinsą Janušonį nuo įstaigos vadovo pareigų, COVID-19 epidemijos metu neužtikrinusį visiems darbuotojams saugių darbo sąlygų, o pacientams – kokybiškų ir prieinamų sveikatos priežiūros paslaugų, darbuotojams, pacientams ir tuo pačiu kiekvienam iš mūsų sukėlus pavojų gyvybei ir sveikatai“, – kreipiasi D. Burdulis.

KUL medicinos fiziko pareigas einantis D. Burdulis teigia nuo karantino paskelbimo gavęs vos du FFP2 respiratorius, kurių efektyvumas, pasak profsąjungos pirmininko, – 4-6 valandos.

„Nuo karantino paskelbimo aš asmeniškai gavau du FFP2 respiratorius įstaigoje, kuri galimai yra tapusi židiniu. (...) Mes bijome dėl savęs, dėl savo artimųjų, dėl savo šeimos, bijome dėl to, kad mes patys galimai esame užkrato nešiotojai. Reikia dabar visiems maksimalių apsaugų, nereikia šiuo metu vadovautis tik rekomendacijomis“, – žurnalistams teigė profsąjungos pirmininkas.

D. Burdulio teigimu, KUL profesinei sąjungai priklauso per 300 narių. Bendrai KUL dirba apie 1,5 tūkstančio darbuotojų.

„Manau, kad su mumis solidarizuojasi daug daugiau žmonių, tiesiog kiti neišdrįsta kalbėti, nes tai yra mūsų visų interesas, visų mūsų reikalas, nes, jeigu kris medikai, kas teiks sveikatos priežiūros paslaugas“, – kalbėjo D. Burdulis.

„Mums yra būtinas vadovas, turintis gerų vadybos įgūdžių, kuris galėtų sutelkti tiek fizinius, tiek juridinius asmenis kovoti su virusu ir spręsti susidariusias problemas“, – pridūrė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Maria

Maria portretas
Tie " darbo didvyriai" suauge kaip virusai. Ziuri I problemas kaip per Silelio televizoriu. Jie neturi suvokimo kritinej situacijoj, nes gyveno tik savo gerovei. Profsajunga tai ta kauke pries tuos "virusus". Jiem neleido pasysakyt per posedi. Zmones zino.

Roma

Roma portretas
Pritariu KUL medikams dėl V.Janušonio nušalinimo.Matosi,kad źmogus jaj nebesusitvarko su pareigomis.Jau vien i priėmimo skyrių baisu pažiūrėti.Iki ligoninės uždarymo medikai buvo be apsaugos.Tuo tarpu kitos ligoninės dirbo sugriežtintomis sąlygomis ir su disžiausia apsauga.Galėčiau daug prirašyti ,nes žinau problemas iš arčiau.Pagrindinė mintis kad skubiai atleisti V.Janušoni iš vadovo pareigų Na ,o meras taip žemai reitingų lentelėje kris,kad vargu ar atsikels per rinkimus.Gerb.mere.Buvote gerbiamas Klaipėdos žmogus,atsipeikėkit.Darykit išvadas.Užteks miesta lemputėm per Kalėdas puošti.Labai prašom imtis rimtesnių darbu.Dabar gi didžiausia Klaipėdos ligoninė ir didžiausia gėda prieš visa Lietuva....

Наталья

Наталья portretas
Если в аптеках нет масок,мы не бежим в министерство ,увольнять министров?! И на скаку, лошадей не меняют! Не доводить до крайности, разобраться в ситуации ,как всё закончится.Удачи всем!
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių