„Klaipėdos vanduo“ jungiasi prie miesto Kalėdinės nuotaikos – įžiebė skraidančias eglutes

  • Teksto dydis:

„Maža didelio miesto Kalėdų verta“ – toks šiltas kūrybinis kodas pristato šių metų Klaipėdos kalėdinio laiko nuotaikas uostamiestyje. O bendrovė „Klaipėdos vanduo“ jungiasi prie miesto šventinės nuotaikos ir įžiebė unikalias skraidančias eglutes.

Šviečiančios ir skraidančios eglutės įkurdintos ant trijų metrų aukščio karkaso, administracinio pastato fojė. Unikalias eglutes po darbų kūrė patys darbuotojai – ant mažų metalinių karkasų klijavo pušų šakeles ir jas dekoravo kalėdiniais papuošimais. Tarsi Kalėdinio sapno, nusileidžiančio į kiekvieno namus, kūrybos siela – jau 37 metus „Klaipėdos vandenyse“ dirbanti Birutė Bražienė.

„Šis darbas buvo įdomus ir malonus. Džiugina, tai, kai žinai, kad gyventojai bet kada sutemus, galės ateiti ir pamatyti mūsų, visų darbuotojų bendrą darbą. Ant didžiulio karkaso pakabintos eglutės atrodo lyg iš dangaus nusileidusios ir į žemę skleidžiančios ypatingą Kalėdinę dvasią ir šviesą“, – sako bendrovės „Klaipėdos vanduo“ dispečerė Birutė Bražienė.

Birutė Bražienė. Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ nuotr.

B. Bražienė atskleidžia – kūrybinio įkvėpimo semiasi žvejyboje. „Žvejyba tai mano meditacija, atsipalaidavimas ir naujų minčių paieškos. Kai dirbau III-oje vandenvietėje visi mano laisvadieniai buvo praleisti su meškere prie Vilhelmo kanalo. Esu pagavusi 6 kilogramų lydeką, 5 kilogramų amūrą“, – pasakoja gamtą itin mėgstanti bendrovės „Klaipėdos vanduo“ dispečerė B. Bražienė.

B. Bražienė dvejus metus iš eilės yra laimėjusi gražiausių namų vitrinų puošimo konkurse prizines vietas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Artojas

Artojas portretas
Labiau primena kartuves...

DANUTE

DANUTE portretas
ŠAUNUOLĖ,BIRUTE, TE NEPAVARGSTA TAVO AUKSINĖS RANKOS,GRAŽIŲ ,ŠILTŲ ŠVENČIŲ
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių