Klaipėdos universiteto absolventams – sveikinimai ir diplomai

Ketvirtadienį „Švyturio“ arenoje 28-ajai Klaipėdos universiteto absolventų laidai kiek kitaip nei ankstesniais metais įteikti diplomai. Šįsyk mokslų baigimą liudijantį dokumentą atsiėmė 661 studentas.

Diplomai išdalyti 295 Sveikatos, 249 Socialinių ir humanitarinių mokslų, 99 Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetų bei 20 Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto studentų, įgijusių bakalauro ir magistro laipsnius.

Klaipėdos universiteto rektorius Arūnas Razbadauskas vylėsi, kad didžioji dalis baigusiųjų liks gyventi ir dirbti uostamiestyje.

„Pirmi metai, kai visa universiteto bendruomenė susirenka į vieną šventę, anksčiau jų būdavo net penkios, šešios. Labai džiaugiamės ir tais absolventais, kurie šiemet baigė studijas su pagyrimu. Akademiniai pasiekimai – labai svarbūs jų tolesnei karjerai“, – tikino rektorius.

20-imčiai pavyzdingiausių studentų įteikti diplomai su pagyrimu. Pastaruosius kasmet gauna bakalauro studijų absolventai, universitetą baigę neturėdami mažesnio pažymio nei aštuonetas ir už baigiamąjį darbą gavę dešimtuką bei magistrantai, studijų metais pasižymėję savo moksliniais darbais, turintys pažymius ne mažesnius nei devynetas ir iš baigiamojo taip pat gavę aukščiausią balą.

Studijas nepriekaištingai baigusi absolventė Deimantė Rupšlaukienė, atsiimdama diplomą su pagyrimu, nestokojo ir gerų emocijų, ir jaudulio. Apie šį savo pasiekimą ji sužinojo tik šventės išvakarėse.

Moteris Klaipėdos universitete įgijo laivybos ir uosto inžinerijos bakalauro ir magistrantūros  laipsnius.

„Buvo ir sunkių, ir lengvesnių momentų, bet apibendrinant visą studijų laikotarpį, įspūdžiai geri. Tiek studijų kokybės, tiek dėstytojų prasme“, – optimizmo nestokojo absolventė, planuojanti dirbti pagal specialybę.

Klaipėdos universiteto tarybos pirmininkas, miesto meras Vytautas Grubliauskas atkreipė dėmesį, kad 28-ajai laidai finišo tiesiojoje teko daugiausia išbandymų, kaip ir pačiam universitetui.

„Vadovybės rinkimai, santykiai su Vilniumi ir įvairios diskusijos, tačiau visa tai yra įveikta. Šiandien universitetas tvirtai stovi abiem kojomis ir žino ateities kursą“, – kalbėjo meras.

Kaip teigė Klaipėdos universiteto Mokslo ir inovacijų prorektoriaus Darius Daunys, siekiant pagerinti studijų kokybę ir infrastruktūrą, duris atvėrė Lietuvoje lyderiaujantis Jūros tyrimų institutas.

Šiuo metu universitete vykdomi apie 80 mokslo projektų, į kuriuos įtraukiami gabiausi studentai, didelis dėmesys skiriamas dėstytojų kvalifikacijos kėlimui, tobulinimuisi.

Stengiamasi didinti ir tarptautiškumą – tam tikrų krypčių doktorantūros studijas pasirinko daugiau užsieniečių, nei lietuvių. Studentai mokytis į Klaipėdos universitetą atvyksta iš Rytų Europos, taip pat Italijos, Vokietijos, Maroko ir kitų šalių.  

Po sveikinimų, „Švyturio“ arenos scenoje prie trijų foto sienelių išsirikiavo fakultetų atstovai, o studentai atsiimti diplomų buvo kviečiami ne žodžiu, bet kabančiuose ekranuose pasirodžius jų pavardei.

Premijas savo baigiamaisiais darbais pasižymėjusiems studentams įteikė ir universiteto socialiniai partneriai.

Klaipėdos universiteto Studentų sąjungos prezidentė Irma Vilutytė negailėjo pagyrų universiteto studentams – pastarieji esą išskirtiniai jau vien todėl, kad pasirinko studijas Klaipėdos universitete.

Jei idėja pasiteisins, diplomų įteikimo šventė „Švyturio“ arenoje vyks ir kitąmet.NAUJAUSI KOMENTARAI

1

1 portretas
turie nuolaidu kortele?

klausimas

klausimas portretas
Ar čia bendras skaičius su balaurais ir magistrais? Anksčiau vienas fakultetas tiek išleisdavo....deja nykimas totatlus. Šventė prieš pabaigą.

Ops

Ops portretas
Sveikinu Maximos,LIDL,Norfos kasininkes,valytojos. Kur gausi gera darba su KU diplomu? Koks KU reitingas?))))
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Ministerija kloja pamatus vėjo energetikai Baltijos jūroje
  Ministerija kloja pamatus vėjo energetikai Baltijos jūroje

  Siekiant valstybės strateginių tikslų atsinaujinančioje energetikoje ir tam išnaudoti jūrinio vėjo potencialą Baltijos jūroje, Energetikos ministerijos užsakymu Klaipėdos universiteto mokslininkai atliko išsamią jūrinio vėjo plėtros...

  5
 • Dangės upėje – unikalios buriavimo varžybos
  Dangės upėje – unikalios buriavimo varžybos

  Jūros šventės išvakarėse, liepos 25 d., vyks unikalios „Optimist“ klasės jachtų buriavimo varžybos „Pagauk optimistą Dangėje!“, kuriose bus galima išvysti ne vieną garsų klaipėdietį. Varžybų Dangės up...

  2
 • Palangos maudyklose vanduo atitinka higienos normas
  Palangos maudyklose vanduo atitinka higienos normas

  Palangos maudyklose vanduo atitinka higienos normas, skelbia kurorto savivaldybė. ...

 • Autistą sūnų auginanti mama: visad išėjus į viešumą bijau, kad mums iškvies policiją
  Autistą sūnų auginanti mama: visad išėjus į viešumą bijau, kad mums iškvies policiją

  Klaipėdietė Darja, turinti sūnų su autizmo spektro sutrikimu, sako kasdien susidurianti su aršiu visuomenės požiūriu į jos vaiką. Situacija bėgant metams ir berniukui augant tampa vis sunkiau suvaldoma – vargina nuolatiniai pasiai&scaron...

  72
 • Uostamiesčio kavinėse tyko pavojai
  Uostamiesčio kavinėse tyko pavojai

  Ne visada restoranuose, kavinėse ir baruose ant lankytojų stalų patiekti estetiškai atrodantys patiekalai yra saugūs sveikatai. Per pirmą šių metų pusmetį uostamiesčio viešojo maitinimo įstaigose užregistruota daugiau nei pustre...

  2
 • Į globalias problemas – lokaliai
  Į globalias problemas – lokaliai

  Vakar pas Klaipėdos merą apsilankiusi asociacijos "Žalia banga" pirmininkė Dalia Žukienė išreiškė rūpestį dėl liūdnų visuotinio atšilimo pasekmių. ...

  17
 • Konteineriai išdalyti, rūšiuoja ne visi
  Konteineriai išdalyti, rūšiuoja ne visi

  Siekiant tvarkingiau rūšiuoti žaliąsias ir biologiškai skaidžias maisto atliekas, šiemet Klaipėdos individualių namų gyventojams išdalyti 2 500 konteinerių. Iki šiol žaliosios atliekos – žolė, lapai, š...

 • Jūros šventė – išbandymas tarnyboms
  Jūros šventė – išbandymas tarnyboms

  Kitą savaitę uostamiestyje startuos jubiliejinė Jūros šventė, į Klaipėdą priviliosianti tūkstančius turistų. Masiniai, kelias dienas truksiantys renginiai pareikalaus įtemptesnio transportininkų, komunalininkų, policijos pareigūnų, vie&s...

  6
 • Kadetų mokykloje – uniformos ir mokytojams?
  Kadetų mokykloje – uniformos ir mokytojams?

  Nuo rugsėjo pradėsiančioje veikti Klaipėdos kadetų mokykloje uniformuoti turėtų būti ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai. Taip mano mokyklos iniciatyvinės grupės aktyvistai, šioje įstaigoje nuo rudens užsiimsiantys užklasiniu vaikų ugdymu...

  22
 • Kurorto užribiuose – nelegalių verteivų rojus?
  Kurorto užribiuose – nelegalių verteivų rojus?

  Palangos valdžiai pažabojus elektrinių paspirtukų anarchiją centrinėje miesto gatvėje, šių transporto priemonių nuomotojai nėrė į užribį. Aiškėja, jog kurorte tokias paslaugas teikia visas būrys verteivų, kurie net nesivargina ga...

Daugiau straipsnių